Справа № 2-з-37/10
У Х В А Л А
12 липня 2010 року Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі :
головуючої – судді Пікули Н.В.
при секретарі – Оберук О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Володимир-Волинський заяву ОСОБА_1, представника ОСОБА_2 про скасування заходів забезпечення позову,
В С Т А Н О В И В :
05 липня 2010 року ОСОБА_2 звернулась до суду з заявою про скасування заходів забезпечення позову у вигляді заборони розпоряджатися, відчужувати будь-яким способом, передавати в заставу, лізинг, платне та безоплатне користування, або іншим чином відчужувати квартиру, що знаходиться в АДРЕСА_1, вжиті ухвалою Володимир-Волинського міського суду від 07 травня 2008 року, по цивільній справі « 2-1460/08, за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним і поновлення права власності на квартиру.
Перевіривши доводи позивача, викладені у заяві та матеріали цивільної, суд приходить до висновку, що заява про скасування заходів забезпечення позову підлягає до задоволення з наступних підстав.
Згідно ч.3 ст. 154 ЦПК України, заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу.
Як вбачається із змісту заяви 24 березня 2008 року ОСОБА_2 звернулась до Володимир-Волинського міського суду з позовом до ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним і поновлення права власності на квартиру АДРЕСА_1.
07 травня 2008 року ухвалою Володимир-Волинського міського суду було накладено заборону розпоряджатись, відчужувати будь-яким способом, передавати в заставу, лізинг, платне та безоплатне користування, або іншим чином відчужувати квартиру, що знаходиться в АДРЕСА_1.
16 березня 2009 року Апеляційний суд Волинської області скасував рішення Володимир-Волинського міського суду від 02 грудня 2008 року і постановив нове рішення, згідно якого договір дарування квартири АДРЕСА_1, укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 23 березня 2005 року, посвідчений нотаріусом Володимир-Волинської державної нотаріальної контори 23 березня 2005 року, зареєстрований в реєстрі № 2-342, визнано недійсним та повернуто ОСОБА_2 у власність вищевказану квартиру, а отже повністю виконано рішення суду.
Враховуючи викладене, керуючись ст.154 ЦПК України, суд-
ухвалив:
Заходи забезпечення позову у вигляді заборони розпоряджатися, відчужувати будь-яким способом, передавати в заставу, лізинг, платне та безоплатне користування, або іншим чином відчужувати квартиру, що знаходиться в АДРЕСА_1, вжиті ухвалою Володимир-Волинського міського суду від 07 травня 2008 року, по цивільній справі « 2-1460/08, за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання договору дарування недійсним і поновлення права власності на квартиру – скасувати.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Копію ухвали для її негайного виконання направити начальнику ВДВС Володимир-Волинського МРУЮ.
Головуюча