№2-3199/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.07.2010 року Ленінський районний суд м. Вінниці
в складі : головуючого судді Сало Т.Б.,
при секретарі Цюрпіті Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду з даним позовом, який мотивовано тим, що шлюб з відповідачем зареєстровано 09.10.2005 р. в відділі РАЦС Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, актовий запис №2582. Від шлюбу сторони мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, однак сімейне життя не склалось, оскільки позивач та відповідач мають різні погляди на життя, через що в сім’ї постійно виникають непорозуміння. На час звернення до суду спільне господарство сторони не ведуть і позивач вважає, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу є неможливим.
Позивач, в судовому засіданні, після спливу наданого судом строку на примирення, позовні вимоги підтримала та просила суд розірвати шлюб.
В судовому засіданні, відповідач, після спливу наданого судом строку на примирення, позовні вимоги визнав.
При розгляді справи судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.
Згідно свідоцтва про шлюб НОМЕР_1, виданого відділом РАГС Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 зареєстрований 09.10.2005 р., актовий запис №2582, і прізвище дружини після реєстрації шлюбу - Кирилюк.
Відповідно до свідоцтва про народження, НОМЕР_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народився ОСОБА_3, і його батьками є ОСОБА_2 та ОСОБА_1 (а. с. 6).
В судовому засіданні встановлено, що шлюбні відносини між сторонами припинені. Не зважаючи на те, що сторони проживають в одній квартирі, спільне господарство вони не ведуть та не цікавляться особистим життям один одного.
Відповідно до ч.2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
В судовому засіданні встановлено, що строк, який надавався сторонам для примирення, позитивного результату не дав, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 фактично розпався, збереження сім’ї неможливе та суперечило б інтересам подружжя та їх неповнолітньої дитини, а тому враховуючи вимогу позивача, суд приходить до переконання, що шлюб слід розірвати.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, ст.ст. 10, 60, 88, 212-218 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 09.10.2005 року в відділі РАЦС Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, актовий запис №2582.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 8,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30,00 грн.
Витрати по сплаті держаного мита в сумі 17,00 грн. при реєстрації розірвання шлюбу покласти на ОСОБА_2, звільнити від сплати мита ОСОБА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: /підпис/
Копія вірна:
Суддя: Секретар: