Судове рішення #10190456

Справа № 2-2173/10р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 липня 2010 року Жовтневий районний суд у складі:

головуючого судді – Федюшина М.В.

            при секретарі -         Страшненко К.М.

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1 звернулася в Жовтневий районний суд м.Харкова з позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 та просить постановити рішення в силу якого розірвати шлюб, укладений між нею та відповідачем 12 червня 2004 року міським відділом реєстрації актів цивільного стану 31 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис № 631, посилаючись на те, що сім’я розпалася, шлюбні стосунки фактично припинені, відповідач зловживає спиртними напоями в зв’язку з чим вважає поновлення сімейних відношень неможливим. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу залишиться проживати з позивачкою.

В судовому засіданні позивач підтримала свої позовні вимоги у повному обсязі.

Відповідач в судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог, просив суд відмовити в задоволенні позову оскільки вважає, що сімейні стосунки можуть бути поновлені.

Вислухав пояснення сторін, вивчив матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.

Відповідно до п. 3 ст. 109 Сімейного Кодексу України, суд ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсному волевиявленню подружжя та після розірвання шлюбу не будуть порушені їх особисті та майнові права, а також їх дітей.

Так, в даному судовому засіданні встановлено, що родина розпалася остаточно, подружжя разом не мешкають, спільне господарство не ведуть. Ухвалою суду від 06 травня 2010 року сторонам було надано строк для примирення до 06 липня 2010 року, однак вони не змогли поновити сімейні відношення.

Таким чином, суд дійшов висновку, що позовні вимоги законні, обґрунтовані, а тому підлягають задоволенню в повному обсязі.

Витрати пов’язанні з оплатою держмита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 88, 169, 209, 212, 213-215   ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 109, 110, 112, 114 Сімейного Кодексу України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов – задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 12 червня 2004 року міським відділом реєстрації актів цивільного стану 31 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис № 631, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 – розірвати.

Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито на користь держави в розмірі 17 (сімнадцяти) гривен 00 копійок з ОСОБА_2, звільнив від сплати державного мита ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження у 10-денний строк з дня проголошення рішення і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя                                                                                    М.В. Федюшин

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація