Судове рішення #10188249

Справа № 2-1733\2010

   

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

31 травня 2010 року                                      м. Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

в складі: головуючого – судді Філатової Л.Б.

          при секретарі Гиляка О.М.

       

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Чернігові цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірми “ТехНова” в інтересах Комунального енергогенеруючого підрозділу “Чернігівська теплоелектроцентраль” до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за теплопостачання

В С Т А Н О В И В:

ТОВ фірма “ТехНова” звернулась з позовом в інтересах КЕП “Чернігівська ТЕЦ” до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 про стягнення 2 228 гривень 98 копійок заборгованості за послуги з теплопостачання. Свої вимоги позивач мотивує тим, що відповідачі являються користувачамм послуг теплопостачання, оплату за які здійснюють не в повному обсягу, через що заборгованість в період з 01.05.2008 року по 01.04.2010 року склала 2 228 гривень 98 копійок.

В судове засідання представник позивача не з»явився, про час і місце слухання справи повідомлена під розписку. Через канцелярію суду від представника позивача надійшла заява про розгляд справи без її участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, у разі відсутності відповідачів проти проведення заочного розгляду справи не заперечує.

    Відповідачі ОСОБА_1 і ОСОБА_2 в судове засідання не з’явився, про час і місце слухання справи повідомлені належним чином, про що свідчать їх підписи у зворотніх поштових повідомленнях. Суд вважає, що в матеріалах справи достатньо даних про права і взаємовідносини сторін, а отже, керуючись ст. 169 ч. 4, 224 ЦПК України, вважає за можливе вирішити справу на підставі наявних у ній даних і доказів, постановивши заочне рішення.

    Судом досліджені представлені докази: лист-розрахунок по особовому рахунку НОМЕР_1 (а.с.4), особовий рахунок на квартиру АДРЕСА_1 (а.с.5), витяг з рішення № 37 від 16.02.2010 року (а.с.6), список боржників (а.с.7-8), затверджені тарифи на послуги (а.с.10-11).

Судом встановлено, що відповідачі ОСОБА_1 і ОСОБА_2 проживають в  квартирі АДРЕСА_1 і являються користувачами послуг, що надає ТОВ фірма “ТехНова”, оплати за які в повному обсягу не здійснювали з 01.05.2008 року внаслідок чого станом на 01.04.2010 року виникла заборгованість в сумі  2 228 гривень 98 копійок.

    Суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню в повному обсягу, оскільки відповідачі порушили вимоги ст.ст. 67, 68 ЖК України щодо необхідності і своєчасності оплати за надані комунальні послуги.

Позивачем понесені та документально підтверджені судові витрати (а.с.1), які відповідно до ст. 88 ЦК України, підлягають стягненню з відповідачів на користь позивача.

Керуючись ст.ст. 169 ч.4, 209, 214-215, 224-226, 228 ЦПК України, ст.ст.67,68 ЖК України, ст.ст. 526, 610, 611 ЦК України, суд –      

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю фірми “ТехНова” в інтересах Комунального енергогенеруючого підрозділу “Чернігівська теплоелектроцентраль” задовольнити в повному обсягу.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1 і ОСОБА_2 на користь товариства з обмеженою відповідальністю фірми “ТехНова” в інтересах Комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» (р/р 26002300000729 у КБ „Демарк” м.Чернігова МФО 353575 код 21680602) – 2 228 (дві тисячі двісті двадцять вісім) гривень 98 копійок заборгованості.

Стягнути з ОСОБА_1 в доход держави 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок державного мита.

Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави 25 (двадцять п’ять) гривню 50 копійок державного мита.

Стягнути з ОСОБА_1 - 15 (п»ятнадцять) гривень 00 копійок, витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи на користь Комунального енергогенеруючого підрозділу “Чернігівська теплоелектроцентраль”.

Стягнути з ОСОБА_2 - 15 (п»ятнадцять) гривень 00 копійок, витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи на користь Комунального енергогенеруючого підрозділу “Чернігівська теплоелектроцентраль”.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд м.Чернігова шляхом подання в  10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

     У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.  

Суддя                                                   Л.Б.Філатова

           

  • Номер: 6/638/26/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1733/10
  • Суд: Дзержинський районний суд м. Харкова
  • Суддя: Філатова Лариса Борисівна
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.12.2019
  • Дата етапу: 25.05.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація