Судове рішення #10183574

Матеріал № 3-1115/10

П О С Т А Н О В А

Іменем України

19 липня 2010 року                             м. Токмак

Суддя Токмацького районного суду Запорізької області Новікова Н.В.,

розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ по обслуговуванню Токмацького району та м. Токмак про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює «РАЙЗ»

за правопорушення, передбачене ст. 130  ч.2  КУпАП,

в с т а н о в и л а:

18 червня 2010 року, о 15 год. 05 хв., в м. Токмак на 115 км, ОСОБА_1, повторно протягом року, керував мопедом «Дельта» б/н з явними  ознаками алкогольного сп’яніння - різкий запах алкоголю з порожнини роту, почервоніння очей, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в Токмацькій ЦРЛ відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 2 КУпАП.

Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АР  № 206206 від 18.06.2010 р.,  повторність вчинення правопорушення підтверджується постановою судді Токмацького районного суду Запорізької області від 26.03.2010 р. про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП.

При розгляді справи ОСОБА_1 визнав себе винним у вчиненні вказаного правопорушення, пояснивши, що випив бутилу пива  та  керував мопедом у вчиненому розкаявся.

При накладенні адміністративного стягнення, відповідно до ст. 33 КУпАП, враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, який працює, розкаявся у вчиненому.

Керуючись ст.ст. 130 ч.2, 283, 284 КУпАП,  

п о с т а н о в и л а:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст.130 ч. 2 КУпАП та  накласти на нього стягнення  у вигляді громадських робіт на строк 50 годин.

Постанова  може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора  протягом десяти днів з дня  її винесення.  

Постанова набирає законної сили:  „_____” ______________ 2010 р.

Суддя: /підпис/

З ОРИГІНАЛОМ ЗГІДНО

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація