Судове рішення #10173714

                                                                                                                Справа № 2-1833/10

                                                         У Х В А Л А

    17 червня 2010 року Заводський районний суд міста Миколаєва

у складі: головуючого- судді Агєєвої  Л.І.

                при секретарі Черно А. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Корабел-промстрой» про визнання договору частково недійсним, -

                                                  В С Т А Н О В И В:

    10.06.2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Корабел-промстрой» про визнання договору частково недійсним.

В судове засідання призначене на 17 червня 2010 року позивачка по справі не з’явилася, причину  неявки суду не повідомила, про день і час розгляду справи була повідомлена належним чином.

Позивачка заяву про розгляд справи за її відсутності до суду не надіслала.

Дана неявка  до суду є повторна, тому згідно ст. 207 ч. 1 п. 3 ЦПК України суд залишає заяву без розгляду.

Керуючись ст. ст. 169, 207 ч.1 п.3 ЦПК України, суд –

                                           У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Корабел-промстрой» про визнання договору частково недійсним залишити без розгляду.

Ухвала набуває законної сили через 5 днів після її проголошення.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через місцевий суд в порядку визначеному ст. 294 ЦПК України.

Суддя:                                                                                        Л.І. Агєєва  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація