Судове рішення #10162554

                                                                                                                Справа № 2-6529/2010 р.

У Х В А Л А

          22 липня 2010 року Суддя Печерського  районного суду  м. Києва Волкова С.Я., вивчивши матеріали  заяви  ОСОБА_1  до Верховної Ради України, Міністерства праці та соціальної політики України, Державного казначейства України про стягнення з держави коштів та відшкодування матеріальної шкоди, завдано внаслідок прийняття Верховною Радою України неконституційних положень законів,

в с т а н о в и в :

          Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із  позовом про стягнення солідарно з відповідачів 3865,30 грн. на відшкодування заподіяної йому матеріальної шкоди внаслідок прийняття Верховною Радою України неконституційних положень законів України про Державний бюджет України на 2007, 2008 рр.

          Відповідно до ст.15 ЦПК України суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.

          Відповідно до ст.ст.2,3 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. Справа адміністративної юрисдикції – переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб’єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

          Враховуючи, що заява ОСОБА_1 не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства, позивачу слід відмовити у відкритті провадження у справі.

          На підставі викладеного, керуючись п.1 ч.2 ст.122, ст.ст.209,210 ЦПК України,

у х в а л и в :

          ОСОБА_1 відмовити у відкритті провадження у справі за  заявою до Верховної Ради України, Міністерства праці та соціальної політики України, Державного казначейства України про стягнення з держави коштів та відшкодування матеріальної шкоди, завдано внаслідок прийняття Верховною Радою України неконституційних положень законів.

          Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд. Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

          СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація