АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 липня 2010 року м. Вінниця
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області в складі:
Головуючого : Чорного В.І.
Суддів : Медвецького С.К., Оніщука В.В.,
при секретарі : Черепановій В.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Липовецького районного суду Вінницької області від 12 березня 2010 року за позовом ОСОБА_1 до Турбівської селищної ради Липовецького району Вінницької області, САТ «Турбівське» смт. Турбів Липовецького району Вінницької області про визнання права власності в порядку спадкування за законом на земельну ділянку,
в с т а н о в и л а :
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування за законом на земельну ділянку.
Ухвалою судді Липовецького районного суду Вінницької області від 19 лютого 2010 року позовну заяву ОСОБА_1залишено без руху та надано йому строк для усунення недоліків.
Ухвалою Липовецького районного суду Вінницької області від 12 березня 2010 року в зв’язку з невиконанням ухвали суду від 19 лютого 2010 року та з підстав ст. 119 ЦПК України позовну заяву ОСОБА_1 визнано неподаною та повернуто заявнику.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалу суду, посилаючись на порушення суддею норм процесуального права.
Колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя , встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Повернувши позовну заяву ОСОБА_1 суддя обґрунтовано виходив з того, що при подані позовної заяви ОСОБА_1 повинен чітко та обґрунтовано зазначити позовні вимоги та сплатити у повному розмірі державне мито.
Наведені в апеляційній скарзі доводи з урахуванням зазначеного не належать до тих підстав, з якими процесуальне законодавство пов’язує можливість прийняття рішення щодо скасування або зміни оскаржуваної ухвали.
Керуючись ст. ст. 307, 312, 314, 315 ЦПК України, колегія суддів ,-
у х в а л и л а :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Ухвалу Липовецького районного суду Вінницької області від 12 березня 2010 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двох місяців до Верховного Суду України.
Судді:
З оригіналом вірно :