Справа №3-3582/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 вересня 2009 року суддя Київського районного суду м. Донецька Малютіна Н.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 130 ч. 1 КУпАП, -
ВСТАНОВИЛА:
07.08.2009 року о 22.10 год. ОСОБА_1 керував скутером Хонда на вул. Светлова - вул. Листопрокатників у м. Донецьку з ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння, яке йому було запропоноване працівниками ДАІ, відмовився, чим порушив п. 2.5, Правил дорожнього руху.
Правопорушник до суду не з’явився, про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином, о причинах своєї неявки не повідомив. Заяв про відкладення розгляду справи від нього не надходило. Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення, йому роз’яснені положення ст. 63 Конституції України і ст. 268 КУпАП, про що свідчить його підпис у протоколі.
Оскільки правопорушник належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи, враховуючи, що відповідно до ст. 268 КУпАП його присутність при розгляді справи не є обов’язковою, суд вважає за можливе розглянути справу у його відсутності.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП підтверджена.
Таким чином, ОСОБА_1 як особа, яка керує транспортним засобом, ухилився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
При визначенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення та особу порушника.
На підставі викладеного, ч. 1 ст. 130 КУпАП, керуючись ст. ст. 27,33,268,279,280,283,284 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави в сумі 2550 гривень 00 копійок.
Постанову може бути пред’явлення до примусового виконання протягом трьох місяців з дня винесення, а в разі оскарження - протягом трьох місяців з дня розгляду апеляційного скарги.
Постанова може бути оскаржена особою, у відношенні якої вона винесена, або опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови.