Справа № 3-286/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 липня 2010 року
Суддя Лугинського районного суду Бичківська К.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Лугинського району про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
пенсіонера, жителя АДРЕСА_1
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 22.06.2010 року о 16.00 год. по вул. Садовій в смт. Жовтневе, Лугинського району керував мотоциклом «ИЖ Планета-3» державний номерний знак НОМЕР_1 та проявив неуважність, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерев’яний паркан, що був розташований праворуч від проїзної частини, в результаті чого транспортний засіб отримав незначні механічні пошкодження, чим були порушені п.п. 2.3.б, 12.1, 12.3 ПДР, що стверджується протоколом АМ № 120098 від 26.06.2010 року, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 01.07.2010 р., схемою місця ДТП від 23.06.2010 р. та іншими матеріалами справи.
Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою визнав, суду пояснив, що він дійсно проявив неуважність при керуванні мотоциклом внаслідок чого стався наїзд на паркан.
Правилами дорожнього руху України, передбачено наступне:
П. 2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:
б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі.
12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.
12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.
Отже, в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Враховуючи обставини, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, а саме: щире розкаяння винного, те що порушник раніше не притягувався до адміністративної відповідальності та керуючись ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення суддя, –
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів на строк шість місяців.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Суддя
- Номер: 3-286/10
- Опис: Порушення вимог законодавства про працю
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-286/10
- Суд: Кременчуцький районний суд Полтавської області
- Суддя: Бичківська Катерина Григорівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.03.2010
- Дата етапу: 23.06.2015