Судове рішення #10153448

   Справа№2-1917\2010р.
УХВАЛА  

12 липня 2010 року.                             м.Запоріжжя.  

Суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Федоренко Р.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про визнання права власності на частину домоволодіння,  

ВСТАНОВИВ:  

До суду звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2, в якому просить визнати за нею право власності на частину будинку АДРЕСА_1  

Вивчивши позовну заяву та матеріали, які додані до неї, суд приходить до висновку, що вона не може бути прийнята судом до свого провадження, з наступних підстав.  

В матеріалах, доданих до позовної заяви відсутні докази, які б підтверджували вартість будинку АДРЕСА_1, на частину якого просить визнати за нею право власності   ОСОБА_1 і не сплачено державне мито у відповідності до вартості об'єкту нерухомості на момент подачі позову до суду.  

Вказані обставини  свідчать про те, що  ОСОБА_1   при подачі позову  не  виконала вимоги  ст. ст. 119, 120 ЦПК України.

Пред’явлена позовна заява ухвалою суду від 23.06.2010 року була залишена без руху, оскільки позивачка не виконала вимоги ст.ст.119,120 ЦПК України.

Судом було встановлено строк до 06.07.2010 року, для усунення вказаних недоліків.

Недоліки ОСОБА_1 не були усунуті.

 Керуючись ст.121 УПК, суд –  

УХВАЛИВ:  

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про визнання права власності на частину домоволодіння, розташованого за адресою: АДРЕСА_1, визнати неподаною та повернути позивачці.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду через суд першої інстанції, шляхом подачі в 5-тиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 Суддя:

   

  • Номер: 6/521/40/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1917/10
  • Суд: Малиновський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Федоренко Роман Григорович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.11.2017
  • Дата етапу: 04.06.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація