Справа №2-1349/06
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 травня 2007 року Стахановський міський суд Луганської області у складі:
головуючого судді: Люклянчука В.Ф. при секретарі: Сєрової Н.В.
за участю позивачаОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Стахановського міського суду Луганській області справу за позовом ОСОБА_1 до КП «Стахановське БИ» про визначення частки у спільній сумісній власності,
ВСТАНОВИВ:
Звертаючись до суду, позивач зазначив, що він є спадкоємцем. КвартираАДРЕСА_1належалаОСОБА_2 таОСОБА_3.ОСОБА_2є матерю позивача, ОСОБА_3є бабусею позивача.
ОСОБА_3іОСОБА_2померлиІНФОРМАЦІЯ_1 та ІНФОРМАЦІЯ_2відповідно. Свідоцтво про право власності на житло видане на зазначених осіб без визначення часток у спільній сумісній власності.
В теперішній час позивачу необхідно оформити документально прийняття спадщини. Однак у зв'язку з тим, що частки не визначені позивачу було відмовлено у Стахановській нотаріальній конторі в отриманні свідоцтва про право на спадщину.
В позовній заяві просить визнати визначити частки померлих спадкодавців у спільній сумісній власності, визначив за кожним з власниківОСОБА_2 таОСОБА_3 по 1/2 частки квартириАДРЕСА_1
У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав у повному обсязі. Надав пояснення, які повністю співпадають з доводами позовної заяви.
У судове засідання відповідач не з'явився. Від представника відповідача надійшла заява про розгляд цивільної справи за її відсутності, з позовними вимогами згодна. У відповідності до ч. 2 ст. 158 ЦПК України клопотання відповідача щодо розгляду справи за її відсутності задоволено.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення позива, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню. Вимоги позивача знайшли своє підтвердження у судовому засіданні, підтверджуються письмовими доказами, що є в справі і ніким не заперечуються.
Відповідно до ч. 1 ст. 368 ЦК України спільна сумісна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві є спільною сумісною власністю.
Згідно зч. 2 ст. 370 ЦК України у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними, законом або рішенням суду.
У відповідності до свідоцтва про власність на житло квартираАДРЕСА_1належалаОСОБА_2 таОСОБА_3 (ар.с. 3).
ОСОБА_2 і ОСОБА_3, померли, що підтверджується свідоцтвами про смерть
(ар.с. 4). '
Згідно з витягом з реєстру прав власності на нерухоме майно частки між власниками на зазначену квартиру не визначені (ар.с. 7).
За таких обставин позов підлягає задоволенню./
2
Керуючись ст. ст. 10, 11, 174, 212, 214, 215, 218, 292, 294 ЦПК України, 368, 370 ЦК України суд,
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольнити у повному обсязі.
Визначити частки померлих спадкодавців в спільній сумісній власності, визначив за кожним з власників ОСОБА_2таОСОБА_3 по 1/2 частки квартириАДРЕСА_1
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції шляхом подачі у 10-денний строк заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
- Номер: 2-п/456/22/2018
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 2-1349/2006
- Суд: Стрийський міськрайонний суд Львівської області
- Суддя: Люклянчук В.Ф.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.10.2018
- Дата етапу: 29.10.2018