Судове рішення #10150459

                                                                                                                                             справа № 3-714/10 р.

ПОСТАНОВА

Ім’ям України

27 квітня 2010 року        суддя Калинівського районного суду Вінницької області Каращук О.Г.     розглянувши матеріали, що надійшли від ДАІ по обслуговуванню Калинівського району і автотехнічної інспекції,

про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає в АДРЕСА_1,  не працюючого,

за ч.6 ст.121 КУпАП, -

                                                                    ВСТАНОВИВ:

9.022010 року о18год.40 хв. в м. Вінниця по вул. Барське шосе, водій ОСОБА_1 керував автомобілем ВАЗ 11183, д/н НОМЕР_1 без талону державного технічного огляду.

Своїми діями ОСОБА_1. вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.6 ст.121 КУпАП.

 Свою вину ОСОБА_1 визнав.

 На підставі викладеного та керуючись ч.6 ст.121 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.6 ст.121 КУпАП та накласти на  нього адміністративне стягнення у вигляді  штрафу в сумі 260 грн. в доход держави, без оплатного вилучення транспортного засобу.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 діб після проголошення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація