№ 3-921/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2010 року м. Кіцмань
Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Усатий М.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли від ДАІ при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області по обслуговуванню адміністративної території Кіцманського району, щодо
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки смт.Лужани Кіцманського району Чернівецької області, непрацюючої ,за ст. 127 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла адміністративна справа відносно ОСОБА_1 про те, що вона 15 червня 2009 року біля 10 години в смт.Лужани Кіцманського району, поблизу перукарні «Слава» як пішохід перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння раптово вийшла на проїжджу частину дороги намагаючись перейти на протилежний бік, поза межами пішохідного переходу, внаслідок чого була збита автомобілем «ВАЗ 21104» державний номер НОМЕР_1 під керуванням ОСОБА_2, чим порушила 4.1,4.7,4.14(а,г). Внаслідок ДТП ОСОБА_1 отримала ушкодження, що відносяться до розряду легких, автомобіль частково пошкоджено.
Даний протокол не відповідає вимогам ст. 256 КУпАП.
Так, згідно цієї статті у протоколі про вчинення правопорушення не зазначено дійсного місця проживання правопорушника, так як за зазначеною у протоколі адресою ОСОБА_1 не проживає, що вбачається з довідки пошти про причини не вручення їй повістки про виклик до суду. Відповідно ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про час і місце розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкликання розгляду справи.
За таких обставин справа не може бути прийнята до провадження суду і підлягає повторному поверненню для додаткової перевірки та усунення зазначених недоліків. Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 256, 278, 280, 284, 287, 294 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу щодо ОСОБА_1 за ст. 127 ч.4 КУпАП повернути ДАІ при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області по обслуговуванню адміністративної території Кіцманського району для додаткової перевірки і належного оформлення.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Чернівецької області через Кіцманський районний суд.
Суддя:
- Номер: 3-921/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-921/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Усатий Микола Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.08.2015
- Дата етапу: 20.08.2015
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-921/10
- Суд: Носівський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Усатий Микола Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.10.2010
- Дата етапу: 09.11.2010