Справа №22-3810/2007 р. Головуючий в 1 інстанції- Лебеженко В.О.
Категорія 39 Доповідач- Рецебуринський Ю.Й.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2007 р. Апеляційний суд Донецької області
у складі: головуючого- Зінов'євої А.Г.
судців: Рецебуринського Ю.Й., Резнікової Л.В. при секретарі- Іванові В.М.
розглянувши в відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_1
на ухвалу Дружківського міського суду Донецької області від 26 січня 2007 р. за позовом ОСОБА_1 до ВАТ „Дружківський машинобудівний завод" про встановлення факту неправильності запису у трудовій книжці і зобов'язанні внести до неї зміни,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Дружківського міського суду Донецької області від 26 січня 2007 р. позовну заяву ОСОБА_1 повернуто для подання позову, так як вбачається спір про право.
На вказану ухвалу позивач подав апеляційну скаргу, вважає її не правильною, постановленою з порушенням норм процесуального права.
Просить ухвалу скасувати і направити справу на новий розгляд.
В судовому засіданні апелянт підтримав доводи апеляційної скарги. Представник Пенсійного Фонду, заперечував проти апеляційної скарги.
Вислухав суддю- доповідача, пояснення апелянта, представника Пенсійного Фонду, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню частково з наступних підстав.
Відмовляючи у прийнятті заяви, суддя послався на ст.235 ЦПК України, яка регулює порядок розгляду справ окремого провадження і не торкається питань відмови у відкриті провадження по справі, які регулюються іншими нормами закону.
Таким чином, апеляційний суд вважає, що ухвалу постановлено з порушенням норм процесуального права, що є підставою для її скасування і направлення справи для вирішення питання про прийняття позову.
2
Керуючись ст. 76, 307 ч.2п.4, 312, 314 ч.1 п.6, 315 ЦПК України, апеляційний
суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити частково.
Ухвалу Дружківського міського суду Донецької області від 26 січня 2007 р. скасувати.
Справу за позовом ОСОБА_1 до ВАТ „Дружківський машинобудівний завод" про встановлення факту неправильності запису у трудовій книжці і зобов'язанні внести до неї зміни передати для вирішення питання про його прийняття до суду 1-ї інстанції.
Ухвала Апеляційного суду набирає чинності з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.