Судове рішення #10121597

 

Копія

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 3 – 4652/10

09 липня 2010 року                                                                    місто Одеса

Суддя Суворовського районного суду міста Одеси Шкорупеєв Д.А., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Хаджибєєвського ВМ Суворовського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, не маючого реєстрації, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1732 КУпАП, —

ВСТАНОВИВ:

08 червня 2010 року о 23 годині 00 хвилин ОСОБА_1 вчинив скандал зі своєю дружиною ОСОБА_2, під час сварки висловлювався в її адресу нецецерзурною браню, застосував до неї фізичну розправу.

Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1, факт вчинення адміністративного правопорушення встановлений 08 червня 2010 року не спростовував, свою вину визнав повністю, розкаявся.

Крім повного визнання вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення його вина підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами: протоколом про адміністративне правопорушення (а.с. 1); протоколом усної заяви ОСОБА_2 (а.с. 4); поясненнями ОСОБА_2 (а.с. 6); висновками судово-медичного дослідження від 10 червня 2010 року, згідно з якими ОСОБА_2 має кров’яні патьоки лівого плеча, лівої молочної залози, що нанесені дією тупого предмету та могли бути вчинені за одну чи дві доби до моменту огляду та відносяться до легких тілесних ушкоджень (а.с.7).

Оцінюючи докази за їх сукупністю, суддя кваліфікує дії, що вчинив ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 1732 КУпАП, за такими ознаками, як вчинення насильства в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій психологічного та фізичного характеру, внаслідок чого була завдана шкода фізичному та психічному здоров'ю потерпілого.    

Давши оцінку всім обставинам даної справи, а також враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, його майновий стан, ступінь його вини, визнання вини та щире розкаяння порушника, суддя вважає, доцільним вжити таку міру адміністративної відповідальності, як стягнення в виді штрафу у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

На підставі викладеного, та керуючись ст.ст. 221, 268, 283 КУпАП, суддя, —

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 1732  КУпАП, та накласти  на нього адміністративне стягнення, як штраф у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня.

На постанову протягом десяти діб може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд міста Одеси.

Суддя         (підпис)     Д.А. Шкорупеєв

Згідно з оригіналом

Суддя                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація