Судове рішення #1011934
Справа№ 2-189-07

Справа№ 2-189-07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 січня 2007 року                                        Нетішинський міський суд Хмельницької області

в складі: головуючого судді- Кулеші Л.М. при секретарі - Котюк Т.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Нетішин цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. звернулась з позовом до ОСОБА_2. про стягнення аліментів на утримання 4-х малолітніх дітей, в розмірі ¼  від його заробітку /доходу/, посилаючись на те, що тривалий час відповідач не утримує дітей матеріально.

В судовому засіданні позивачка уточнила свої вимоги і пояснила, що відповідно до постанови Нетішинського міського суду від 9 серпня 2002 року з відповідача стягуються аліменти на трьох дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньку ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження.

ІНФОРМАЦІЯ_4 у неї народився син ОСОБА_6, батьком якого є ОСОБА_2, на якого вона також просить стягнути аліменти і відповідно змінити розмір аліментів, які стягуються на утримання 3-х дітей та стягнути на 4-х.

Відповідач в судове засідання не з'явився, однак подав письмову заяву, з якої слідує, що він погоджується сплачувати аліменти на утримання 4-х дітей в розмірі 50% заробітку щомісячно.

Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, з наступних підстав:

Згідно ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Ст. 183 СК України передбачено, що частка заробітку /доходу/ матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.

Судом встановлено, що сторони перебували в шлюбі до 17.10.2006 року.

В шлюбі мають четверо дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньку ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, сина ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження.

Позивачка та відповідач припинили подружні стосунки, загальне господарство не ведуть.

ОСОБА_2 тривалий час не надає матеріальної допомоги на утримання дітей.

Оцінюючи викладені обставини в їх сукупності, суд вважає, що є законні підстави для задоволення позовних вимог ОСОБА_1, тому слід відкликати виконавчий лист від 09.08.2002 року про стягнення з ОСОБА_2. аліментів на утримання 3-х дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, синаОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження і стягнути аліменти на 4-х дітей в розмірі, визначеному сторонами.

У відповідності до ст.ст.81, 88 ЦПК України суд стягує з відповідача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі-30 грн. та державне мито.

Керуючись ст. ст. 10,81, 88, 212, 214- 215, 367 ЦПК України, ст.ст. 180-183 СК України суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 народження, уродженця с.Веліхово, Володимирецького району, Рівненської області, на користь ОСОБА_1 аліменти, на утримання чотирьох дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, синаОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, сина ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження, в розмірі 1/2 частини його заробітку (доходу) щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі заяви до суду, з 30.11. 2006 року, до їх повноліття.

Відкликати з Державної виконавчої служби м.Нетішин виконавчий лист від 09.08.2002 року про стягнення з ОСОБА_2. аліментів на утримання 3-х дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, синаОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження.

Допустити негайне виконання рішення суду в межах суми платежу за один місяць.

Стягнути із ОСОБА_2 держмито на користь держави в сумі -51 гривню та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі-30 грн.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано до Хмельницького апеляційного суду, через Нетішинський міський суд, протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація