Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #101098889

Провадження № 2-н/639/1511/21 Справа № 639/5601/21




СУДОВИЙ НАКАЗ


18 серпня 2021 року                                                                        м. Харків

Суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Марченко В.В., розглянувши заяву Комунального підприємства "Жилкомсервіс" (місцезнаходження: м. Харків, вул. Конторська, 35, код ЄДРПОУ 34467793) про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , (РНОКПП НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ), що проживають за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до ч. 1, 2 ст.160 ЦПК України судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених статтею 161 цього Кодексу. Із заявою про видачу судового наказу може звернутися особа, якій належить право вимоги, а також органи та особи, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 161 ЦПК України, судовий наказ може бути виданий, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості.

Відповідно до ст. ст. 526, 530 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Боржники не сплачують в повному обсязі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, внаслідок чого за період з 01.09.2018 року по 01.08.2021 року виникла заборгованість у сумі 801,58 грн.

За подання заяви про видачу судового наказу заявником сплачено судовий збір у розмірі 227, 00 грн. Відповідно до ч. 1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Керуючись ст.ст. 141,160-164, 167 – 169 ЦПК України, ст.ст. 526, 530 ЦК України, -


Н А К А З У Ю:


Стягнути солідарно з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , (РНОКПП НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ), що проживають за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства «Жилкомсервіс» (місцезнаходження м. Харків, вул. Конторська, 35, код ЄДРПОУ 34467793, р/р  НОМЕР_4 , банк одержувач ПАТ «Мегабанк» м. Харків, МФО 351629) заборгованість за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за період зз 01.09.2018 року по 01.08.2021 року у розмірі 801 (вісімсот одну) грн. 58 коп.

Стягнути в рівних частках з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , (РНОКПП НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ), що проживають за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства «Жилкомсервіс» (місцезнаходження м. Харків, вул. Конторська, 35, код ЄДРПОУ 34467793, р/р  НОМЕР_4 , банк одержувач ПАТ «Мегабанк» м. Харків, МФО 351629) витрати по сплаті судового збору у розмірі 227 (двісті двадцять сім) гривень 00 коп.


Суддя   В.  В.   Марченко




Згідно зі статтею 170 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.

Судовий наказ набирає законної сили та пред`являється до виконання у разі ненадходження заяви про його скасування від боржника протягом п`яти днів після закінчення п`ятнадцятиденного строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу (ст. ст. 170, 171, 172 ЦПК України).

Заява про скасування судового наказу розглядається в порядку статті 171 ЦПК України.

З інформацією щодо тексту судового наказу учасники справи можуть ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua


Судовий наказ набрав законної сили  «___» ___________ 20___ року.  


Строк пред`явлення судового наказу для виконання три роки.


Судовий наказ видано стягувачу     «___»__________20__ року.


Суддя: В. В. Марченко




Відмітки про виконання судового наказу


Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом 


Дата повернення судового наказу до

ВДВС чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації /з прикладанням печатки/








Інші відмітки ________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Строк пред`явлення виконавчого листа до виконання 3 (три) роки.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація