№ 3-в-4/10
ПОСТАНОВА
і м е н е м У к р а ї н и
23 червня 2010 року м. Любомль
Суддя Любомльського районного суду Волинської області Пешков М.І., розглянувши подання Любомльського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Волинській області про вирішення питання про виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя села Заболоття, Любомльського району, Волинської області, інваліда 2 групи,
встановив:
До суду з поданням про вирішення питання про виконання постанови від 14.05.2010 № 3-677/10 року у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1. Мотивував його тим, що в ході підготовки до виконання даної постанови було встановлено, що порушник являється інвалідом 2-ої групи, а тому виконати її неможливо, оскільки це суперечить чинному законодавству.
Вивчивши подання, матеріали особової справи відносно ОСОБА_1, приходжу до наступного.
Постановою судді від 14.05.2010 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП та накладено стягнення у виді громадських робіт строком 50 годин.
Зазначена постанова набрала законної сили, у встановленому порядку не скасована.
Відповідно копії пенсійного посвідчення НОМЕР_1, виданого 24.06.2008 року Пенсійним фондом України довічно, ОСОБА_1 отримує пенсію по інвалідності 2 групи.
Згідно частини 3 статті 30-1 КУпАП, громадські роботи не призначаються особам, визнаним інвалідами першої або другої групи, вагітним жінкам, жінкам, старше 55 років та чоловікам, старше 60 років.
У відповідності до ст. 321-4 КУпАП, у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді невідбутий строк громадських робіт може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п’ять годин громадських робіт, але не більше як на п’ятнадцять днів.
Частиною 2 статті 32 КУпАП, стверджено, що адміністративний арешт не може застосовуватись до вагітних жінок, жінок, що мають дітей віком до дванадцяти років, до осіб, які не досягли вісімнадцяти років, до інвалідів першої та другої груп.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи вказані положення закону, вважаю, що постанову від 14 травня 2010 року № 3-677/10 слід повернути , залишивши без виконання.
Враховуючи викладене, керуючись статтею 304 КУпАП, --
постановив:
Кримінально-виконавчій інспекції не пов’язаної з позбавленням волі Любомльського району Волинської області повернути в Любомльський районний суд постанову судді Любомльського районного суду Волинської області від 14 травня 2010 року у справі № 3-677/10 відносно ОСОБА_1 за частиною 1 статті 130 КУпАП, залишивши без виконання.
Матеріали особової справи № 111/2010 стосовно ОСОБА_1 направити в Любомльський МРВ КВІ УДДУ ПВП у Волинській області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подано апеляційну скаргу або внесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області через Любомльський районний суд.
Суддя Любомльського районного
суду Волинської області М.І.Пешков
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання постанов у справах про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-в-4/10
- Суд: Варвинський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Пешков Марко Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2009
- Дата етапу: 11.12.2009