3-348/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
«16» липня 2010 року м.Вільногірськ
Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Сербін В.В., розглянувши матеріали, які надійщли від Вільногірського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адмінвідповідальності за ст.160 ч.1 КУпАП:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-ки України, ур. с.Воеводівка Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, меш. АДРЕСА_1, не працюючої,-
якій роз’яснені її права та обов’язки, передбачені ст.268 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
05 липня 2010 року, о 12 годині 30 хвилин, в м.Вільногірську Дніпропетровської області, ОСОБА_1 торгувала помідорами з рук в невстановленому місці, а саме біля будинку № 61 по вул.Леніна.
Будучи повідомленою у встановленому законом порядку про місце, дату та час розгляду справи, правопорушник в судове засідання не з’явилася, про причини неявки не повідомила, не надала заяву про перенос слухання справи.
Вина правопорушника підтверджується даними протоколу про обставини скоєного адмінправопорушення, матеріалами справи, в тому числі й поясненнями правопорушника працівникові міліції, протоколом огляду предметів торгівлі від 05 липня 2010 року, згідно якого у правопорушника, біля будинку № 61 по вул.Леніна в м.Вільногірську Дніпропетровської області, оглянуто та вилучено 5 кг помідорів.
Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 скоїла адмінправопорушення, передбачене ст.160 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення- торгівля в містах з рук на вулицях та в інших невстановлених місцях.
З урахуванням особи правопорушника та обставин справи, ОСОБА_1 слід піддати штрафу, не застосовуючи додаткового адміністративного стягнення у вигляді конфіскації предметів торгівлі.
На підстві наведеного вище, керуючись ст. 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною за ст.160 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати штрафу-20 (двадцять) гривень, без конфіскації предметів торгівлі.
Предмети торгівлі, які знаходяться на збереженні у ОСОБА_1- залишити останній.
На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови- не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Постанова може бути пред’явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з часу її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту. У разі відстрочки виконання постанови перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.
Копію постанови направити правопорушникові.
Суддя В.Сербін
- Номер: 3-348/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-348/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Сербін Валентин Віталійович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.07.2015
- Дата етапу: 22.07.2015