Судове рішення #10100118

                                                                                              Справа № 2-2469 /2010

РІШЕННЯ

 ім'ям  України

12.05.2010 року

Рубіжанський міський суд Луганської області в складі:

головуючого  -  судді Москаленко В.В.        

при секретарі               Томко Л.А.

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом  ОСОБА_1      до  ОСОБА_2    про стягнення аліментів ,

                                                                              ВСТАНОВИВ:

              Позивачка звернулася до суду з позовом, в якому просила стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дочки  ОСОБА_3   —  2005 року народження, у розмірі ? частини з усіх видів заробітку, посилаючись на те, що вони з відповідачем перебувають в  шлюбі, мають неповнолітню дочку     , відповідач  не надає матеріальної допомоги позивачці на її утримання .

 Позивачка в  попередньому  судовому  засіданні  позов підтримала.

 Відповідач в попереднє   судове  засідання не з»явився ,суду надав заяву про розгляд справи за його відсутності ,позов визнав .

 Виходячи  з наведеного ,суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

 Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку ,встановленому ст.174 цього  Кодексу. Згідно ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

             Відповідно  до п.24 постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 року   у разі визнання відповідачем позову ,яке має бути безумовним і якщо таке визнання не суперечить закону й не порушує права ,свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача) ,суд ухвалює рішення про задоволення позову, обмежившись у мотивувальній частині рішення посиланням на визнання позову без з»ясування і дослідження інших обставин справи.

               Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

   Таким чином судом встановлено, що позивач визнав позов ,визнання позову не суперечить закону, не порушує права свободи, інтереси інших осіб .

   При таких обставинах позов  підлягає задоволенню.

                 З відповідача, відповідно до ст. 88 ЦПК України, підлягає стягненню судовий збір на користь держави в сумі 51 гривні  та  витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн.

                Згідно до ст. 367 ЦПК України, суд допускає негайне виконання рішення в межах сплати платежу за один місяць.

           На підставі викладеного, керуючись ст.10, 11, 60, 88, 212 – 215, 367 ЦПК України і ст.ст.180, 182, 183  Сімейного Кодексу України,-

                                                                      ВИРІШИВ:

                 Позовні вимоги  ОСОБА_1      до  ОСОБА_2    про стягнення аліментів задовольнити.

                Стягнути із  ОСОБА_2           ,ІНФОРМАЦІЯ_2, який народився в  м.Рубіжне Луганської області, фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_1   ,  не працюючого  на користь ОСОБА_1        аліменти на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3    , ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 1\4 частини усіх видів заробітку щомісяця.,але не менше 30 % прожиткового мінімуму, встановленого для дитини відповідного віку , починаючи з 13.04.2010 року та до досягнення дитиною повноліття.

                Стягнути із  ОСОБА_2           в доход держави державний збір у розмірі 51 грн. і 120 грн. судових витрат на інформаційно-технічний розгляд справи.

                Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць допустити до негайного виконання.

   

                 Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня оголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апе ляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Луганської області через Рубіжанський міський суд.

        Суддя                                                               В.В. Москаленко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація