Постанова 3 -998/10
Іменем України
06 липня 2010 року м. Іршава
Суддя Іршавського районного суду Закарпатської області Даруда І.А., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника ВДАІ та АТІ по обслуговуванню Іршавського району УДАІ УМВС в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності -
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого, громадянина України -
за ст.130 ч.1 КУпАП
В С Т А Н О В И В:
13 червня 2010 року о 23 год.50 хв. ОСОБА_1 в с. Залужжя по вул.. Головній керував мопедом «Зорро», б/н із явними ознаками алкогольного сп’яніння, проїхати в лікарню для медичного освідчення на стан вживання алкоголю відмовився в присутності свідків.
Таким чином, своїми діями вчинив правопорушення, передбачене ст.. 130 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_1 на судовий виклик з»явився, вину визнав, у вчиненому розкаявся.
Вина правопорушника стверджується матеріалами справи, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення 13.06.2010 року.
Аналізуючи матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_2 вчинив правопорушення передбачене за ст.130 ч.1 КУпАП і його слід притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
Керуючись ст.. ст.. 283-284 КУпАП суддя -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 2550.00 грн /дві тисячі п»ятсот п»ятдесят гривнів /.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області через Іршавський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя І.А. Даруда