ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
_____________________________________________________________________________________________
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"13" липня 2010 р.Справа № 11-26/214-09-5087
Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді Гладишевої Т.Я.
суддів Савицького Я.Ф., Лавренюк О.Т.
розглянувши апеляційну скаргу Фізичної особи –підприємця ОСОБА_1
на рішення господарського суду Одеської області від 16.06.2010 року
по справі № 11-26/214-09-5087
за позовом: Фонтанського сільського споживчого товариства
до відповідача: Фізичної особи –підприємця ОСОБА_1
про стягнення 5319,86 грн.
та за зустрічним позовом Фізичної особи –підприємця ОСОБА_1
до відповідача: Фонтанського сільського споживчого товариства
про визнання недійсними договорів та стягнення 8400,00 грн.
Встановив:
09.07.2010 року до Одеського апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Фізичної особи – підприємця ОСОБА_1 на рішення господарського суду Одеської області від 16.06.2010 року по справі № 11-26/214-09-5087 з достатніми документами, необхідними для прийняття скарги до апеляційного провадження.
Одночасно ФОП ОСОБА_1 заявив клопотання про поновлення пропущеного десятиденного процесуального строку на подання апеляційної скарги, встановленого ч. 1 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України, посилаючись на несвоєчасне отримання копії оскаржуваного рішення, з посиланням на несвоєчасну відправку господарським судом кореспонденції суду, про що надає копію поштового конверту з відміткою 23.06.2010 року та копію поштового повідомлення про вручення поштового відправлення з відміткою отримання кореспонденції суду 25.06.10 р.
Згідно з частиною 1 статті 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.
Відповідно до ч. 2 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги можливе протягом трьох місяців з дня прийняття рішення місцевим господарським судом. В даному випадку трьохмісячний строк подачі апеляційної скарги спливає 16.09.2010 року, а скаржник звернувся зі скаргою до суду першої інстанції 02.07.2010 року, тобто в межах трьох місяців.
В зв’язку з викладеним, а також те, що скаржником не пропущено трьохмісячний термін звернення із апеляційною скаргою, судова колегія визнає причини пропуску процесуального строку, викладені в клопотанні скаржника, поважними, вважає за можливе відновити процесуальний строк на подання апеляційної скарги
Керуючись ст. ст. 86, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, –
Ухвалила:
1.Відновити Фізичній особі –підприємцю ОСОБА_1 пропущений десятиденний процесуальний строк на апеляційне оскарження.
2.Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
3.Розгляд апеляційної скарги Фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 призначити на 27.07.2010 року о 12:15 год.
4.Засідання відбудеться за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка 29 у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду в залі судових засідань № 2, тел. 301-415.
5.Представники сторін повинні мати належно оформлені повноваження, в т.ч. копії довіреностей для залучення останніх до матеріалів справи.
Головуючий суддя Т.Я. Гладишева
Суддя Я.Ф. Савицький
Суддя О.Т. Лавренюк