Справа № 2- 4447\10
У Х В А Л А
05.07.2010 р. м. Харків
Червонозаводський районний суд міста Харкова у склади :
головуючого у справі судді - Нікуліної Л.П.
при секретарі - Веремєєвій Ю.Л.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові позов Комунального підприємства» Харківські теплові мережі» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово - комунальні послуги, -
в с т а н о в и в :
Позивач Комунальне підприємство » Харківські теплові мережі» звернулося до суду із позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за комунальні послуги, з посиланням на ті обставини, що відповідачі проживають за адресою: АДРЕСА_1 та користується послугами з централізованого опалення та підігріву холодної води для потреб гарячого водопостачання , але, не в повному обсязі вносять плату , що призвело до утворення заборгованості, яка за період з 01.10.2005 року по 30.04.2010 року склала в сумі 9799,61 гривень. 486, 63 гривень.
У судовому засіданні представник позивача надав до суду заяву про залишення позову без розгляду у зв’язку із тим, що відповідачі виконали свої зобов’язання та погасили заборгованість, що е підставою відповідно до п.5 ч.1ст. 207 ЦПК України для задоволення заяви і залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись п.5 ч.1ст. 207, ст. 210 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Позов Комунального підприємства» Харківські теплові мережі» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово - комунальні послуги - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в Апеляційний суд Харківської області через Червонозаводський районний суд м. Харкова шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня іі проголошення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя - Л.П.Нікуліна.