Справа № 2-4830
2010 рік
Р I Ш Е Н Н Я
I М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 липня 2010 року Оболонський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Сушко Л.П.
при секретарі Кізяк І.Д.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
В травні 2010 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу. В обґрунтування своїх вимог посилався на те, що 27.10.2007 року між ним та відповідачкою було зареєстровано шлюб Відділом реєстрації актів цивільного стану Оболонського районного управління юстиції м. Києва, актовий запис № 1969. Від подружнього життя сторони мають неповнолітню дочку – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейне життя з відповідачкою не склалось внаслідок того, що сторони мають різні погляди на сім»ємне життя та різні характери. З червня 2010 року сім’я фактично розпалася, сімейно-шлюбні стосунки сторони не підтримують, спільне господарство не ведуть. Спільне життя з відповідачкою та збереження сім’ї неможливе.
В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги в повному розмірі та просив суд задовольнити позов.
Відповідачка в судовому засіданні позовні вимоги визнала та не заперечувала проти їх задоволення.
Заслухавши думку сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.
Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Шлюб між сторонами зареєстровано 27.10.2007 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Оболонського районного управління юстиції м. Києва, актовий запис № 1969. Від шлюбу мають неповнолітню дочку – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.
З пояснень сторін вбачається, що вони з червня 2010 року не проживають однією сім’єю та не ведуть спільного господарства. Причиною цього є те, що сторони мають різні погляди на сім»ємне життя та різні характери.
Таким чином, суд дійшов висновку‚ що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу є неможливим.
Судові витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГСу суд покладає на позивача.
На підставі ст. ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 10, 15, 57, 60, 174, 213, 214, 215, 218 ЦПК України, суд –
в и р і ш и в :
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_5 зареєстрований 27.10.2007 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Оболонського районного управління юстиції м. Києва, актовий запис № 1969 – розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах реєстрації актів громадянського стану стягнути з ОСОБА_1 державне мито у розмірі 17 (сімнадцять) гривень‚ ОСОБА_5 від сплати мита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в двадцятиденний строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.
Суддя /підпис/ Сушко
З оригіналом згідно:
Суддя: