Справа №3-999/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 червня 2010р. Суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Кузбменко В.В. при секретарі Хаюк М.М., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Очаків та Очаківського району УДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, який народився 28.12.1974 року в с. Куцуруб Очаківського району Миколаївської області, працює БГКП "Сирена", мешкає по вул. Гагаріна,3 в с. Куцуруб Очаківського району Миколаївської області,
- за правопорушення, передбачене ч.2 ст. 130 КУАП, -
в с т а н о в и в:
22 травня 2010 року о 09 год. ОСОБА_1 по вул. Гагаріна в с. Куцуруб керував транспортним засобом- ИЖ "Юпитер-5" номерний знак НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп»яніння (різкий запах з ротової порожнини, нестійка хода, порушена мова), від проходження медичного огляду відмовився в присутності двох свідків, чим порушив Правила дорожнього руху.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУАП, за що на нього було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 2550 грн.
23 травня 2010 року о 13 год. 30 хв. ОСОБА_1 в с. Покровка керував транспортним засобом мопедом "Хонда Діо" з явними ознаками алкогольного сп»яніння (запах з ротової порожнини, почервоніння очей, нестійка хода), від проходження медичного огляду на стан сп"яніння відмовився в присутності двох свідків.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ч.2 ст.130 КУАП.
Викладене підтверджується матеріалами адміністративної справи, особистими поясненнями особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283, 284 КУАП, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУАП та накласти стягнення у вигляді 50 (п»ятидесяти) годин громадських робіт.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності.
У той же строк до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області на неї може бути внесено протест прокурора.
Суддя:
- Номер: 3/2407/3156/11
- Опис: керування транспортними засобами в стані алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-999
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Кузьменко В'ячеслав Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.10.2011
- Дата етапу: 07.11.2011