Судове рішення #10051469

                                        Справа № 2-а-1260/10

                                        Ряд.стат.звіту №90

                                        Код суду 0707

 У  Х  В  А  Л  А

                                                        ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

    12 липня 2010 року                             м. Мукачево

    Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Морозова Н. Л., перевіривши форму та зміст позовної заяви ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ та АТІ м. Мукачево та Мукачівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області прапорщик міліції Катрич Василя Васильовича про визнання дій протиправними та скасування постанови про адміністративне правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

   

    ОСОБА_1 в порядку адміністративного судочинства звернулася в суд з позовом до інспектора ДПС ВДАІ та АТІ м. Мукачево та Мукачівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області прапорщик міліції Катрич Василя Васильовича про визнання дій протиправними та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

    Ухвалою Мукачівського міськрайонного суду від 23 червня 2010 року позовна заява на підставі ст.ст. 105-106 КАС України, була залишена без руху.

    Позивачеві було надано строк для усунення недоліків позовної заяви, вказаних у мотивувальній частині ухвали до 12 липня 2010 року.

    У встановлений ухвалою судді строк, позивач не усунув вказані в ухвалі недоліки позовної заяви, а тому позовну заяву слід вважати не поданою і повернути позивачу.

    На підставі наведеного, керуючись : п.1 ч.3 ст.ст.108, 158, 160, 165 КАС України, суддя, -

У Х В А Л И В:

    Позовну заяву ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ та АТІ м. Мукачево та Мукачівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області прапорщик міліції Катрич Василя Васильовича про визнання дій протиправними та скасування постанови про адміністративне правопорушення – вважати не поданою та повернути позивачу .

    Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                     підпис                                Морозова Н. Л.

Копія вірна:

Оригінал ухвали знаходиться в матеріалах адміністративної справи №2а-1260/10 у Мукачівському міськрайонному суді Закарпатської області.

Суддя Мукачівського

міськрайонного суду                         Морозова Н. Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація