Судове рішення #10039216

Справа № 3-762/2010

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    13 липня 2010 року суддя Баранівського районного суду Житомирської області Юрчук М.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Баранівського ВДАІ в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, не працюючого,

 

    за ст.130 ч.1 КУпАП

                                                      В С Т А Н О В И В :    

    24.04.2010 року о 02 год. 01 хв. в м. Остор, Чернігівської області ОСОБА_1  керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння- різкий запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння очей. Від медичного огляду на стан сп'яніння в установленому законом порядку відмовився, чим порушив п. 2,5 ПДР України.

    ОСОБА_1 вину визнав і пояснив, що 24.04.2010 року після вживання спиртних напоїв в м. Остор керував автомобілем, просить не позбавляти його прав керування і не накладати штраф, оскільки автомобіль є єдиним засобом для матеріального забезпечення сім'ї. Його вина у вчиненні 24.04.2010 року правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП підтверджується адміністративним протоколом серії СВ № 129865 від 24.04.2010 року, в якому порушення засвідчене підписами двох свідків і власноручно написаним поясненням ОСОБА_1 про вживання спиртних напоїв і керування автомобілем.    

      Враховуючи, що  ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності,  вину  визнав, кається в скоєному, являється працездатний, тому вважаю можливим застосувати вид адміністративного стягнення- громадські роботи.

    Керуючись ст.ст.  283, 284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

    ОСОБА_1  визнати  винним  у вчиненні правопорушення, передбаченного ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти  адміністративне стягнення за цим законом  – сорок годин громадських робіт.

    Строк стягнення обчислювати з часу приведення постанови до виконання.

    Копію постанови направити в кримінально-виконавчу інспекцію Баранівського району для виконання..

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирскої області через Баранівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

   

              Суддя:                                         М.І.Юрчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація