Справа № 3-1153/2010р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 червня 2010 року суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Кузьменко В.В. при секретарі Хаюк М.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Очаківського МВ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, який народився 27.11.1978 року в м. Миколаєві, не працює, мешкає за адресою вул. Ювілейна.20 кв.8 в с. Рівне Очаківського району Миколаївської області,
• за правопорушення, передбачене ст. 185 КУАП, -
в с т а н о в и в:
26 червня 2010р. о 00 год.30 хв. ОСОБА_1, перебуваючи у нетверезому стані в підЇзді будинку за місцем свого мешкання вчинив злісну непокору працівникам міліції, висловлювався незензурною лайкою та шарпав співробітників за одяг.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ст. 185 КУАП, що підтверджується матеріалами адміністративної справи, особистими поясненнями особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан.
На підставі викладеного, керуючись ст.283-284 КУАП
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.185 КУАП та накласти стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 15 (п»ятнадцять) діб.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності.
У той же строк до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області на неї може бути внесено протест прокурора.
Суддя: