Справа № 3-787/10р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2010 року м. Новгород-Сіверський
Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого - судді Бараненко С.М.,
при секретарі - Шкурат О.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні зали суду в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області адміністративну справу (вх.№5219), про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 2 КУпАП:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 (вулиця Овражна, будинок 3) Чернігівської області, до адміністративної відповідальності притягувався 25 квітня 2010 року за ст. 130 ч.1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
03 червня 2010 року, о 19 годині 20 хвилин, на вулиці Радянській в м.Новгород-Сіверський Чернігівської області ОСОБА_1 керував мопедом «Дельта». Після зупинки транспортного засобу співробітниками ДАІ водій – ОСОБА_1, будучи притягнутим протягом року до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, повторно, відмовився від проходження, відповідно до встановленого порядку, огляду на стан сп’яніння. Своїми діями ОСОБА_1 порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю та погодився з обставинами, викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення.
Суд, вислухавши пояснення особи, що притягується до адмінвідповідальності та дослідивши докази по справі у їх сукупності вважає, що дії ОСОБА_1 містять склад передбаченого ст. 130 ч. 2 КУпАП правопорушення. Враховуючи особу правопорушника, тяжкість вчиненого адмінправопорушення та приймаючи до уваги той факт, що ОСОБА_1 на час розгляду справи позбавлений права керування транспортними засобами – суд вважає, що у даному випадку достатнім є накладення адміністративного стягнення у виді громадських робіт.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 130 ч.2, 221, 284 п. 1 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 130 ч.2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді 60 (шістдесят) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або опротестована прокурором до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Чернігівської області, через Новгород-Сіверський районний суд, протягом десяти днів з дня винесення.
Головуючий: С.М.Бараненко.
- Номер: 17
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-787/10
- Суд: Приморський районний суд Запорізької області
- Суддя: Бараненко Сергій Михайлович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.06.2015
- Дата етапу: 21.09.2015
- Номер: 3-787/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-787/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Бараненко Сергій Михайлович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.08.2015
- Дата етапу: 19.08.2015