АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 травня 2007 року м. Донецьк
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду
Донецької області в складі: Червинської М.Є.,
Шевченко В.Ю., Біляєвої О.М.
розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 7 червня 2004 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 7 жовтня 2004 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Національної студії імені О. Довженка про відшкодування моральної шкоди,
ВСТАНОВИЛА:
В травні 2004 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди. Посилався на те, що 3.11.2003 року звернувся до відповідача з заявою, на яку всупереч вимогам закону не отримав відповіді. Рішенням суду його скарга на бездіяльність відповідача щодо ненадання відповіді визнана обгрунтованою, оскільки така бездіяльність завдала йому моральних страждань, просив на відшкодування моральної шкоди стягнути 4100 гривень.
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 7 червня 2004 року в задоволенні позову відмовлено.
Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 7 жовтня 2004 року рішення суду залишене без змін.
В касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати судові рішення, справу направити на новий розгляд, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення спору.
Колегія суддів дійшла до висновку, що підстави для перегляду рішень відсутні, виходячи з наступного.
Відповідно до частини 2 статті 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
Справа № 33ц-492кс07 Категорія 36 ЦП:
АПП:
Головуючий у першій інстанції Зубков С.О.
Доповідач Червинська М.С.
2
Оскаржувані судові рішення постановлені із додержанням норм процесуального та матеріального права, доводи касаційної скарги не спростовують висновків судів.
Відсутні і передбачені статтею 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування судових рішень.
Виходячи з наведеного, колегія судців вважає за необхідне відмовити у задоволенні касаційної скарги.
Керуючись ст. ст. 332, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Донецької області,
УХВАЛИЛА:
Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 7 червня 2004 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 7 жовтня 2004 року залишити без змін.
Ухвала оскарженню не підлягає.