Справа№22ц-1791/2007року Головуючий по 1-й інстанції:
Сінгур В.О.
Суддя-доповідач: Карнаух П.М.
УХВАЛА
2007 року липня місяця „17" дня м. Полтава
Суддя судової палати з цивільних справ Апеляційного суду Полтавської області Карнаух П.М, розглянувши у м. Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2
на рішення Гребінківського районного суду Полтавської області від «18» травня 2007 року
по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання договору купівлі-продажу, відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.
Зокрема, в апеляційній скарзі не зазначено ім'я (найменування) всіх осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження та апелянтом не додано копії апеляційної скарги, відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Крім того, апелянтом не на той рахунок оплачені витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи. Кошти необхідно сплатити за реквізитами: Отримувач: Державний бюджет м. Полтави, код отримувача: 34698804, р/р 31211259700002, банк отримувача: ГУДКУ в Полтавській області, код банку: 831019.
Ухвалою судді апеляційного суду Полтавської області від 27 червня 2007 року апелянту надано строк для усунення вказаних недоліків до 13.07.2007 року.
В матеріалах справи мається повідомлення про отримання копії вищевказаної ухвали апелянтами, однак, станом на 16.07.2007 року ними недоліки не усунуті.
За таких обставин, апеляційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 необхідно вважати неподаною та повернути апелянтам.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Київського районного суду м. Полтави від Гребінківського районного суду від 18 травня 2007 року вважати неподаною та повернути апелянтам.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців в касаційному порядку.