Судове рішення #10026758

Справа № 2-615-10

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 червня 2010 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області у складі:

головуючого судді Жигуліна С.М.,

при секретарі Павлюк Л.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Ізмаїл справу за позовом

суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1

до

ОСОБА_2

про

стягнення шкоди

В С Т А Н О В И В:

Позивачка СПД ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до відповідачки ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної СПД нестачею товарно-матеріальних цінностей.

Разом з тим, позивачка повторно не з’явилась у судове засідання, про дату розгляду справи повідомлена належним чином, причину неявки не вказала.

      Згідно ст.77 ЦПК України про обов’язок осіб, які беруть участь у справі, повідомляти суд про зміну свого місця проживання, перебування, знаходження та про причини неявки в судове засідання.

 Враховуючи повторну неявку належним чином повідомленого позивача в судове засідання без поважних причин  та відсутність заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

      Керуючись ст. 207 ч.1 п.3 ЦПК України

У Х В А Л И В:

Позовну заяву суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення шкоди, залишити без розгляду.

     Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація