Справа № 3-390/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 червня 2010 року м. Звенигородка
Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Іванов А.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Звенигородського РВ ГУМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності: громадянку України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючу в ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючу, до адміністративної відповідальності не притягалася,
за ст. 205 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, яка проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, не прийняла відповідних заходів щодо своєчасної реєстрації у своєму будинковолодінні громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3 та допустила його проживання без реєстрації з 1995 року, чим порушила вимоги постанови КМУ № 1074 «Правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду та транзитного проїзду через її територію».
Гр.ОСОБА_1 пояснила, що невжила заходів до своєчасної реєстрації гр.ОСОБА_2 ОСОБА_3 так як не знала про існування такого закону.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується наступними матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення ЧК №003229 від 25 травня 2010 року, актом депутата Звенигородської міської ради від 26.05.2010 року, копією паспорту та поясненнями правопорушника.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого ст.205 КУпАП.
При визначенні адміністративного стягнення, суд враховує обставини здійснення правопорушення, особу правопорушника, обставини, що пом”якшують та обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення.
З урахуванням викладеного, вважаю необхідним до ОСОБА_1 застосувати адміністративне стягнення у виді попередження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, 205, 283-285 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.205 КУпАП і застосувати до неї адміністративне стягнення у виді попередження.
Копію постанови направити Звенигородському РВ ГУМВС в Черкаській області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою,яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.
Суддя