Судове рішення #10021028

                                                                       копія

                                                        Справа № 3- 339 /2010 року

П О С Т А Н О В А

    06 квітня 2010 року суддя Білогірського районного суду

ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ у Білогірському районі про притягнення до адміністративної відповідальності    

                    ОСОБА_2,

                    ІНФОРМАЦІЯ_1,

                    жителя ІНФОРМАЦІЯ_2

                    Білогірського р-ну

                    непрацюючий,              

за ч.1 ст.130, 122-4 Кодексу України про адміністративні  правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

     05.04.2010 року о 01 годині 10 хвилин громадянин ОСОБА_2 по вул. Шевченка в смт. Білогір»я здійснив керування транспортним засобом автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння шкіри обличчя, нестійка хода).  Від проходження медичного огляду в медичному закладі та продування трубки КТ відмовився в присутності свідків: ОСОБА_3, ОСОБА_4

    Крім того, 05.04.2010р. о 01 годині 10 хвилин по вул. Шевченка в смт. Білогір»я керуючи автомобілем, без потреби загальмував, внаслідок чого змусив іншого учасника дорожнього руху різко знизити швидкість та змінити напрямок.

    Під час розгляду справи порушник ОСОБА_2 вину у скоєному правопорушенні визнав повністю, суду пояснив, що 05.04.2010р. ввечері випив пляшку пива, а 0 01 годині керував автомобілем в смт. Білогір»я. Від медичного обстеження відмовився, так як знав, що експертиза покаже стан сп’яніння. Крім того визнав той факт, що дійсно керуючи автомобілем, без потреби загальмував, внаслідок чого змусив іншого учасника дорожнього руху різко знизити швидкість та змінити напрямок.  Просив не накладати на нього стягнення у вигляді штрафу, оскільки він непрацюючий, а тому не має змоги сплатити.      

    Стягнення накладене в порядку ч.2 ст.36 КУпАП в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Керуючись ст. ст. 130ч.1, 122-4, ч.2 ст.36, 284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

    Визнати ОСОБА_2 винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.130, ст. 122-4 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.

    Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області через Білогірський районний суд шляхом подачі протягом 10 днів з дня винесення постанови апеляційної скарги.

        Суддя Білогірського

районного суду                  підпис                       ОСОБА_1

З оригіналом згідно.

    Суддя Білогірського

районного суду                                               ОСОБА_1

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація