ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
_________________________________________________
__________________________________________________________________________________
10002, м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 тел.(8-0412) 48-16-02
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"15" червня 2010 р. Справа № 2/23-К
Житомирський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Горшкової Н.Ф.
суддів: Майора Г.І.
Філіпової Т.Л.
при секретарі Щепанській Т.П. ,
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явився,
від відповідачів:
- Коростишівської районної державної адміністрації: не з'явився,
- Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор": не з'явився,
- Підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Фірми "Вітал-ТЕР": не з'явився,
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД": не з'явився,
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Сіті-Центр": не з'явився,
від прокуратури: Сич Ю.М. прокурор відділу представництва інтересів держави
та громадян в судах прокуратури Житомирської області, посвідчення №52,
розглянувши апеляційне подання Першого заступника прокурора Житомирської області
на рішення господарського суду Житомирської області
від "07" жовтня 2009 р. у справі № 2/23-К суддя (Тимошенко О.М.)
за позовом Першого заступника прокурора Житомирської області в інтересах держави в особі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в особі Казенного підприємства "Кіровгеологія", м. Київ
до - Коростишівської районної державної адміністрації, м. Коростишів
- Підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Фірми "Вітал-ТЕР", м. Київ,
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД", м. Київ,
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Сіті-Центр", м. Київ
про визнання незаконними та скасування рішень зборів учасників; про скасування державної реєстрації змін до установчих документів,
з перервою у судовому засіданні з 10.06.2010р. по 15.06.2010р.
ВСТАНОВИВ:
Перший заступник прокурора Житомирської області в інтересах держави в особі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в особі Казенного підприємства "Кіровгеологія" звернувся до господарського суду Житомирської області з позовом, в якому просив:
- визнати незаконним та скасувати рішення зборів учасників Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" від 29.01.07р. щодо уточнених даних учасників, про виконання рішення господарського суду м. Києва від 21.11.06р. та внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб;
- скасувати державну реєстрацію змін до п. п. 6.1 та 7.2 Статуту Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор", проведену 15.02.07р. Коростишівською райдержадміністрацією;
- визнати незаконними та скасувати рішення зборів учасників Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" від 21.06.07р. щодо уточнених даних учасників, внесення змін до Статуту СУІП "Іскор" та викладення його в новій редакції;
- скасувати державну реєстрацію змін до Статуту СУІП "Іскор", а саме викладення його в новій редакції, проведену 04.07.07р. Коростишівською райдержадміністрацією. При цьому прокурор зазначає, що вказані рішення зборів та дії райдержадміністрації призвели до незаконного зменшення частки корпоративних прав держави в статутному фонді підприємства "Іскор", враховуючи той факт, що постановою Вищого господарського суду України від 20-21.02.07р. рішення господарського суду м. Києва від 24.11.2006р. у справі №40/497, яке було підставою до включення у склад засновників підприємства ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР" та зменшено державну частку корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор" скасоване.
Вважає, що за таких обставин, рішення зборів учасників підприємства від 29.01.07р. та 04.07.07р., а також зареєстровані 15.02.07р. та 04.07.07р. зміни до Статуту СП "Іскор", здійснені державним реєстратором Коростишівської районної державної адміністрації, суперечать вимогам чинного законодавства та підлягають скасуванню.
Рішенням господарського суду Житомирської області від 07.10.2009р. в задоволенні позову відмовлено.
Мотивуючи рішення, господарський суд зазначає, що рішення зборів учасників СП "Іскор" від 29.01.07р. прийняте на виконання рішення господарського суду, яке вступило в законну силу, отже відсутні підстави вважати його незаконним.
Рішення зборів учасників СП "Іскор" від 21.06.07р. було прийняте на виконання договору купівлі-продажу, за яким ТОВ "Сіті-Центр" передало у власність, а ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" прийняло та оплатило частку статутного фонду Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" в розмірі 77,27%. До того ж господарським судом м. Києва по справі №2/319 за ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" визнано як за добросовісним набувачем, право власності на майно у статутному фонді Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" в розмірі 77,27%.
Не погоджуючись з вищевказаним рішенням, Перший заступник прокурора Житомирської області вніс апеляційне подання, в якому просить скасувати рішення господарського суду Житомирської області та прийняти нове рішення, яким позов задовольнити.
Зазначає, що Спільне українсько-інспанське підприємство "Іскор" є підприємством змішаної форми власності. На момент створення підприємства засновником була Експедиція №49 Державного геологічного підприємства "Кіровгеологія", в наступному Казенне підприємство "Кіровгеологія" та Фірма "Соемба С.Л." (Іспанія, м. Кастельон).
Згідно пункту 7 Статуту СП "Іскор" установчий фонд становив 1 мільйон доларів США. Вклади українського та іноземного учасників становили по 500000 доларів США, тобто відповідно по 50%. Господарським судом м. Києва розглянуто справу №40/497 за позовом Підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу ТОВ "ФІрми "Вітал-ТЕР" до ТОВ "Вітал-Ойл", Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор", Коростишівської районної державної адміністрації, Фірми "Соемба С.Л.", Казенного підприємства "Кіровгеологія" про стягнення 100000грн. та переведення права власності. За результатами розгляду вказаної позовної заяви господарським судом м. Києва 24.11.06р. прийняте рішення про часткове задоволення позовних вимог, а саме про переведення права власності на частки Казенного підприємства "Кіровгеологія" та Фірми "Соемба С.Л.", які складають статутний фонд СП "Іскор", на ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР".
На підставі цього судового рішення, яке постановою Київського апеляційного господарського суду від 27.12.06р. залишено без змін, рішенням зборів учасників СП "Іскор" від 29.01.07р., було включено до складу учасників ТОВ "Фірму "Вітал-ТЕР" та здійснено перерозподіл часток учасників СП "Іскор", у тому числі зменшено державну частку корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор".
Згідно договору купівлі-продажу, укладеному між ТОВ "Фірмою "Вітал-ТЕР" та ТОВ "Сіті-Центр" останньому продано частку в статутному фонді СП "Іскор". В наступному ТОВ "Сіті-Центр" відступило свою частку в статутному фонді СП "Іскор" Товариству з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД".
Рішенням зборів учасників СП "Іскор" від 21.06.2007р. задоволено заяву ТОВ "Сіті-Центр" про вихід його з числа учасників СП "Іскор", вирішено прийняти до складу учасників ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" та внести відповідні зміни до Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор".
Державним реєстратором Коростишівської РДА на підставі рішень зборів учасників СУІП "Іскор" від 29.01.07р. та 21.06.07р. були внесені відповідні зміни до Статуту СУІП "Іскор" .
В апеляційному поданні зазначається, що постановою Вищого господарського суду України від 20-21.02.07р. рішення господарського суду м. Києва від 24.11.2006р., у справі №40/497, яке було підставою до включення до складу засновників підприємства ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР" та зменшення державної частки корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор" скасоване, а отже рішення зборів учасників СУІП "Іскор" від 29.01.07р. та 21.06.07р., та зареєстровані реєстратором Коростишівської РДА зміни до Статуту СУІП "Іскор" на підставі зазначених рішень зборів учасників цього товариства суперечать вимогам чинного законодавства та підлягають скасуванню.
Міністерство охорони навколишнього природного середовища України у своєму письмовому поясненні (відзиві) зазначає, що апеляційне подання Першого заступника прокурора Житомирської області підтримує у повному обсязі, вимоги, викладені в апеляційному поданні, вважає законними та обґрунтованими. Просить апеляційне подання задовольнити в повному обсязі, рішення господарського суду Житомирської області від 07.10.2009р. скасувати та прийняти нове рішення, яким позов задовольнити в повному обсязі (т.2, а.с.126-127).
Коростишівська районна державна адміністрація у письмову відзиві на апеляційне подання зазначила, що всі реєстраційні дії відносно змін до установчих документів СП "Іскор" державним реєстратором Коростишівської РДА вчинені згідно Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців". Тому районна державна адміністрація не вбачає вини в своїх діях, але виконає будь-яке рішення суду, прийняте згідно чинного законодавства (т.2, а.с.117).
Розгляд апеляційного подання неодноразово відкладався у зв'язку з нез'явленням представників сторін та необхідністю витребування додаткових доказів.
Коростишівська РДА своїми листами від 11.12.09р. (т.2,а.с.99-100), 18.01.10р. (т.2,а.с.118), 13.02.10р. (т.3, а.с.2), 15.03.10р. (т.3, а.с.23), 11.04.10р. (т.3, а.с.54), 12.05.10р. (т.3, а.с.70) просила розглядати апеляційне подання без участі її представника.
Інші учасники судового процесу письмових відзивів на апеляційне подання не направили, представники в судове засідання, крім представника прокуратури не з'явились і не з'являлись у попередні судові засідання, хоча про дату, час та місце судового засідання повідомлялись належним чином, за юридичною адресою, що підтверджуються витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (т.3, а.с.50-54), ухвали до апеляційного господарського суду у зв'язку з неврученням адресату не повертались.
Відповідно до ст.75 ГПК України якщо відзив на позовну заяву і витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами. Згідно приписів ст.99 ГПК України в апеляційній інстанції справи переглядаються за правилами розгляду цих справ у першій інстанції з урахуванням особливостей, передбачених розділом ХІІ ГПК України. Апеляційний господарський суд, переглядаючи рішення в апеляційному порядку, користується правами, наданими суду першої інстанції.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає можливим розглядати апеляційне подання за відсутності представників сторін.
В судовому засіданні 10.06.2010р. оголошувалась перерва до 15.06.2010р. за клопотанням прокурора для надання додаткових доказів.
В судовому засіданні прокурор Сич Ю.М. підтримав апеляційне подання та надав пояснення в обґрунтування своєї правової позиції. Вважає оскаржуване рішення місцевого господарського суду незаконним та необґрунтованим, просив його скасувати та прийняти нове рішення, яким позов задовольнити. Зазначив, що рішення зборів учасників Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" від 29.01.07р. та 21.06.07р. слід визнати недійсними у зв'язку з тим, що вони прийняті на підставі рішення господарського суду м. Києва у справі №40/497, яке в подальшому було скасоване. Вказав, що оскаржуваними рішеннями загальних зборів Спільного українсько-інспанського підприємства "Іскор" було змінено розмір державної частки корпоративних прав у статутному фонді цього підприємства.
Заслухавши пояснення прокурора, дослідивши доводи апеляційного подання, та матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляційне подання підлягає частковому задоволенню, виходячи з наступного:
Спільне українсько-іспанське підприємство "Іскор" зареєстровано розпорядженням керівника секретаріату Коростишівської районної Ради та виконкому №174 від 08.09.92р. На підставі вказаного розпорядження підприємству видано свідоцтво про державну реєстрацію №14350815.
На момент створення підприємства засновниками була Експедиція №49 Державного геологічного підприємства "Кіровгеологія", в наступному Казенне підприємство "Кіровгеологія" (м. Коростишів Житомирської області) та Фірма "Соемба С.Л." (Іспанія, м. Кастельон).
Згідно ст.7 Статуту СП "Іскор" в редакції 1992 року, установчий фонд становить 1 мільйон доларів США. Вклади українського та іноземного учасників в статутному фонді складають по 500000 доларів США, що становить відповідно по 50% (т.1, а.с.11-24).
24.11.06р. господарським судом м. Києва прийнято рішення по справі №40/497 за позовом Підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Вітал-ТЕР" до ТОВ "Вітал-ОЙЛ", Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", Коростишівської районної державної адміністрації, Фірми "Соемба С.Л.", Казенного підприємства "Кіровгеологія" про стягнення 10000,00грн. та переведення права власності, а саме: про переведення права власності на неоплачені частки казенного підприємства "Кіровгеологія" в розмірі 30,31 відсотків та Фірми "Соемба С.Л." в розмірі 36,58 відсотків, які складають статутний фонд СП "Іскор" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Вітал-ТЕР"; Коростишівську райдержадміністрацію зобов'язано внести відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців шляхом реєстрації частки у розмірі 66,9% , яка належить ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР" у СП "Іскор"; відповідні зміни до статутних документів зобов'язане внести СП "Іскор" (т.2,а.с.130-140) .
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 27.12.06р. вказане рішення по справі №40/497 залишено без змін (т.2,а.с.141-145).
Зборами учасників (засновників) СП "Іскор", які відбулися 29.01.07р. та оформлені протоколом №4-1, було вирішено на виконання постанови Київського апеляційного господарського суду внести зміни до статуту СП "Іскор" в частині складу учасників підприємства з розподілом їх часток у статутному капіталі СП "Іскор", за яким Казенному підприємству "Кіровгеологія" належить 19,68%, Фірмі "Соемба С.Л." - 13,42%, Підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "Вітал-ТЕР" - 66,9% (т. 1, а.с.63-64, т.3, а.с.5).
Зазначені зміни до статуту СП "Іскор" були зареєстровані державним реєстратором Коростишівської районної державної адміністрації 15.02.07р. (т.1, а.с.62).
20.02.07р. між Підприємством з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Вітал-ТЕР" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Сіті-Центр" був укладений договір купівлі-продажу частки у статутному фонді №01/01/07 за яким ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР" передало у власність, а ТОВ "Сіті-Центр" прийняло та оплатило частку в розмірі 66,9% статутного фонду Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" (т.3, а.с.63).
Зазначений договір та зміни до Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", відповідно до яких, до складу учасників Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" з розміром частки у статутному фонді - 66,9% було включено ТОВ "Сіті-Центр", зареєстровано Державним реєстратором Коростишівської районної державної адміністрації 03.05.07р.
Постановою Вищого господарського суду України від 21.02.07р. у справі №40/497, рішення господарського суду м. Києва від 24.11.06р. та постанова Київського апеляційного господарського суду від 27.12.06р. були скасовані, а справа направлена на новий розгляд (т.2, а.с146-149). В подальшому позов залишено без розгляду ухвалою від 19.05.07р. господарського суду м. Києва, яка набрала законної сили (т.2, а.с.130,146-149).
Рішенням загальних зборів засновників (учасників) Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" від 07.05.07р. за систематичне невиконання обов'язків засновника зі складу учасників цього підприємства було виключено Фірму "Соемба С.Л.".
Відповідно до цього рішення за рахунок частки виключеного засновника підприємства, було збільшено частку ТОВ "Сіті-Центр" у статутному фонді Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" до 77,27%.
16.05.07р. Державним реєстратором Коростишівської районної державної адміністрації була проведена реєстрація нової редакції Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор".
21.06.07р. між Товариством з обмеженою відповідальністю "Сіті-Центр" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД" було укладено договір купівлі-продажу частки у статутному фонді №21/06/07 за яким ТОВ "Сіті-Центр" передало у власність, а ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" прийняло та оплатило частку статутного фонду Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" в розмірі 77,27% вартістю 3322035,00грн. (т.3, а.с.64).
На зборах учасників (засновників) Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", які відбулися 21.06.07р. та оформлені протоколом №21/06-07 було вирішено: надати згоду на відступлення Товариством з обмеженою відповідальністю "Сіті-Центр" своєї частки у розмірі 77,27% від статутного фонду СП "Іскор" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД"; прийняти до складу учасників СП "Іскор" Товариство з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД", яке володіє 77,27% від статутного фонду підприємства; внести у зв'язку з цим зміни до статуту СП "Іскор" (т.2, а.с.48-49).
Нову редакцію Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", відповідно до якої до складу учасників СП "Іскор" з розміром частки 77,27% статутного фонду було включено Товариство з обмеженою відповідальністю "Граніт-Інвест ЛТД", було зареєстровано Державним реєстратором Коростишівської районної державної адміністрації 04.07.07р. за реєстраційним номером 12881050005000500 (т.1, а.с.50-60).
Управління державним майном КП "Кіровгеологія" здійснюється на праві оперативного управління згідно ст.ст.76,77,168 ГК України. Будь-якої згоди, як передбачено ч.4 ст.77 ГК України на зменшення розміру державної частки корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор" Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, до сфери якого входить управління казенним підприємством, не надавало.
Господарським судом Житомирської області під час розгляду справи №4/148 "Б" про банкрутство СУІП "Іскор" також підтверджено 50% державної частки корпоративних прав у статутному фонді підприємства, оскільки 16.11.06р. провадження у справі припинено на підставі ст.ст.80,86 ГПК України, п.1 розділу VII Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у зв'язку з тим, що підприємство є гірничо-добувним та у статутному фонді якого частка держави становить 50% (т.2, а.с.111-115).
Крім того, як вказувалось вище, постановою Вищого господарського суду України від 20-21.02.07р., рішення господарського суду м. Києва від 24.11.06р. у справі №40/497, яке було підставою для включення у склад засновників підприємства ТОВ "Фірму "Вітал-ТЕР" та зменшення державної частки корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор" рішенням зборів учасників (засновників) СУІП "Іскор" від 29.01.07р., скасоване. Слід зазначити, що оспорюваним рішенням загальних зборів учасників СУІП "Іскор" від 29.01.07р. змінювались частки як Казенного підприємства "Кіровгеологія" так і іспанської Фірми "Соемба С.Л.".
Позов пред'явлений Першим заступником прокурора Житомирської області в інтересах держави в особі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в особі Казенного підприємства "Кіровгеологія", а отже зміна частки іспанської Фірми "Соемба С.Л." на інтереси держави та позивачів не впливає.
Колегія суддів погоджується з доводами прокурора, що оскільки постановою Вищого господарського суду України від 20.02.07р. у справі №40/497, рішення господарського суду м. Києва від 24.11.06р. , яке було підставою для включення у склад засновників підприємства ТОВ "Фірма "Вітал-ТЕР" та зменшення державної частки корпоративних прав у статутному фонді СП "Іскор", скасоване, то рішення зборів учасників підприємства від 29.01.07р., а також зареєстровані 15.02.07р. зміни до Статуту СП "Іскор", здійснені державним реєстратором Коростишівської райдержадміністрації, суперечать вимогам чинного законодавства та підлягають визнанню недійсними (або, як вказує прокурор, незаконними), а реєстрація змін до Статуту від 15.02.07р. підлягає скасуванню, але лише в тій частині, що стосується зменшення частки Казенного підприємства "Кіровгеологія" та збільшення за рахунок цієї частини долі (частки) у статутному фонді СУІП "Іскор" Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Вітал-ТЕР" (пункт 7.2 Статуту).
Стосовно вимоги про визнання недійсним (незаконним) рішення зборів учасників СУІП "Іскор" від 21.06.2007р. колегія суддів погоджується з висновком місцевого господарського суду, що це рішення було прийняте на виконання договору купівлі-продажу, за яким ТОВ "Сіті-Центр" передало у власність, а ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" прийняло та оплатило частку статутного фонду Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" в розмірі 77,27%. вартістю 3322035,00грн.
ТОВ "Сіті-Центр" , як вказувалось вище, придбало свою частку у ТОВ "Фірми "Вітал-ТЕР". Вказані договори не були визнані недійсними у встановленому порядку.
Крім цього, господарським судом міста Києва по справі №2/319 за ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" визнано як за добросовісним набувачем право власності на майно у вигляді частки у статутному фонді Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" в розмірі 77,27% (т.3, а.с.25-38).
З врахуванням вищевикладеного, колегія суддів вважає, що рішення господарського суду першої інстанції від 07.10.2009р. у даній справі слід скасувати в частині відмови в задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення зборів учасників Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" від 29.01.2007р. щодо зміни частки Казенного підприємства "Кіровгеологія" та внесення змін до п.7.2 Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", часткового скасування державної реєстрації змін до п.7.2 Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" та прийняти в цій частині нове рішення про задоволення позову та розподілу судових витрат, а в решті оскаржуване рішення залишити без змін.
Керуючись ст.ст.101,103-105 Господарського процесуального кодексу України, Житомирський апеляційний господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Апеляційне подання Першого заступника прокурора Житомирської області задовольнити частково.
2. Рішення господарського суду Житомирської області від 07 жовтня 2009 року у справі №2/23-К скасувати в частині відмови в задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення зборів учасників Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" від 29.01.2007р. щодо зміни частки Казенного підприємства "Кіровгеологія" та внесення змін до п.7.2 Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор", часткового скасування державної реєстрації змін до п.7.2 Статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор". Прийняти в цій частині нове рішення про задоволення позову та розподілу судових витрат.
В решті рішення залишити без змін.
Викласти резолютивну частину рішення в такій редакції:
"Позов задовольнити частково.
Визнати недійсним рішення учасників (засновників) Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" від 29.01.2007р., оформлене протоколом №4-1 від 29.01.2007р., щодо уточнення частки учасника Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" - Казенного підприємства "Кіровгеологія", а саме визначення його частки в розмірі 19,68% замість належних раніше 50% статутного фонду Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" та визначення Підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариству з обмеженою відповідальністю "Фірмі "Вітал-ТЕР" його частки в розмірі 66,9% статутного фонду Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор".
Скасувати державну реєстрацію змін до пункту 7.2 статуту Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" стосовно визначення частки учасника цього підприємства Казенного підприємства "Кіровгеологія" в розмірі 19,68% статутного фонду замість 50% та відповідно збільшення частки у статутному фонді Підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариству з обмеженою відповідальністю "Фірмі "Вітал-ТЕР".
В іншій частині позову відмовити.
Стягнути з Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" (12504, м. Коростишів, вул. Більшовицька, 149, ідентифікаційний код 14350815) в доход державного бюджету 42,50грн. державного мита.
Стягнути з Спільного українсько-іспанського підприємства "Іскор" в доход державного бюджету 21,25грн. за подання апеляційного подання.
3. Видачу наказу доручити господарському суду Житомирської області.
4. Справу №2/23-К повернути до господарського суду Житомирської області.
Головуючий - суддя: Горшкова Н.Ф.
судді::
Майор Г.І.
Філіпова Т.Л.
Віддруковано: 10 прим.:
1 - до справи;
2 - позивачу - КП "Кіровгеологія" - 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, буд.8/9 ;
3 - позивачу - Мін. охорони навколишнього природного середовища України ;
4 - Коростишівській РДА ;
5 - СУІП "Іскор" - 12504, Житомирська область, м.Коростишів, вул. Більшовицька, 149 ;
6 - Підприємства з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Вітал-ТЕР" - 01021,м.Київ, пров. Кутузова, буд.4, кв.23 ;
7 - ТОВ "Граніт-Інвест ЛТД" - 01023,м.Київ, вул. Шота Руставелі,30Б, кв.11 ;
8 - ТОВ "Сіті-Центр" - 03035, м. Київ, вул.Механізаторів,10 ;
9 - прокурору ;
10 - наряд
- Номер:
- Опис: визнання недійсним рішення і протоколу від 19.06.09р.
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 2/23-К
- Суд: Господарський суд Житомирської області
- Суддя: Горшкова Н.Ф.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.08.2009
- Дата етапу: 22.09.2009