Судове рішення #10016448

КОПІЯ

Справа  № 2н-41/2010р.


Носівський районний суд Чернігівської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

05 липня 2010 року м. Носівка


     

Суддя Носівського районного суду Чернігівської області Корзаченко В.М.,

розглянувши заяву прокурора Носівського району Чернігівської області в інтересах соціально незахищеної категорії населення – малозабезпеченої сім’ї ОСОБА_1, який мешкає по АДРЕСА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати з товариства з обмеженою відповідальністю «Колорит-Агро» (далі – ТОВ «Колорит-Агро»), 17100, вул. Центральна, 9, м. Носівка Чернігівської області, ідентифікаційний код 34593909, МФО 380805, р/р 2600683312 у ВАТ ЧОД «Райффайзен Банк Аваль»,

відповідно до ст.ст. 612, 614, 625 ЦК України, ст. 115 КЗпП України, ст.ст. 3, 95, 98 ЦПК України,

НАКАЗУЮ:

Стягнути з ТОВ «Колорит-Агро» на користь ОСОБА_1 заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 649 (шістсот сорок дев’ять) гривень 13 копійок.

Стягнути з ТОВ «Колорит-Агро» на користь держави 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок витрат по сплаті державного мита.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя   підпис В.М. Корзаченко


В І Р Н О:

Суддя Носівського

районного суду                                                                                             В.М. Корзаченко


Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати до суду заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачу для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності "____"_________________ 201___ року

Строк пред’явлення судового наказу до виконання 3 (три) роки.

Суддя                                                                                           В.М. Корзаченко

                                                                           

Відмітки про виконання судового наказу


Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки) Примітки

























Інші примітки ________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація