№ 3 -4799/10 рік
П О С Т А Н О В А
01 липня 2010 року суддя Подільського районного суду м. Києва САЧЕНКО О.О. розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, українця, працюючого директором ТОВ «Фірма «Ростислава», проживаючого за адресою АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В с т а н о в и в:
Відповідно до матеріалів справи, під час перевірки ТОВ «Фірма «Ростислава», за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 17, було встановлено правопорушення скоєне ОСОБА_1, а саме несвоєчасне подання платіжного доручення до установи банку на перерахування до бюджету єдиного податку з юридичних осіб з І квартал 2010 року, по строку сплати 20.04.2010 року, фактично погашено 28.04.2010 року, місце скоєння правопорушення за місцем перевірки, час скоєння правопорушення 20.04.2010 року, час виявлення правопорушення л 14 год. 30 хв. 03.06.2010 року, чим було порушено п.3 Указу Президента «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» № 746/99 від 28.06.1999 року (із змінами та доповненнями), п.п.5.3.1 п.5.3 ст. 5 ЗУ «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від 21.12.2000 року (із змінами та доповненнями), та скоєно правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-2 КпАП України.
ОСОБА_1 у судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Причину неявки суду не повідомив. Свою вину не заперечив протокольно, крім того його вина у вчиненні правопорушення підтверджується матеріалами справи, а саме протоколом (а.с.1), актами (а.с.3).
Враховуючи викладене, особу правопорушника, те що ОСОБА_1 раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, пом’якшуючих та обтяжуючих обставин не виявлено, суд приходить до висновку визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення та притягнути до адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 гривень).
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 163-2 ч. 1, 283-285 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-2 КпАП України та притягнути до адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 170 (сто сімдесят) гривень.
Штраф має бути сплачений добровільно не пізніше як через 15 днів з дня набрання постановою про накладання штрафу законної сили, а в разі оскарження або опротестування – не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати штрафу у добровільному порядку у встановлений строк, копія постанови буде направлена до відділу державної виконавчої служби для примусового виконання.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Скарга чи протест подається через Подільський районний суд м. Києва.
СУДДЯ САЧЕНКО О.О.