Справа №3-2086/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 березня 2010 року суддя Подільського районного суду м. Києва Богінкевич С.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Подільського РУГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
- за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
24.02.2010 року о 01 год. 15хв. в м. Києві по вул. Жилянській, ОСОБА_1, керував автомобілем НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку в лікаря нарколога - відмовився.
- чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчиненні даного правопорушення не заперечував.
Дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 1 КпАП України - керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння.
З врахуванням характеру вчиненого правопорушення, даних особи порушника, ступені його вини, майнового стану, а також, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, приходжу до висновку про необхідність застосування адміністративного стягнення відносно ОСОБА_1 у вигляді позбавлення спеціального права, тобто права керування всіма видами транспортних засобів, наданого даному громадянинові.
На підставі наведеного та керуючись ч. 1 ст. 130 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.130 ч. 1 КпАП України і накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на один рік.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Подільський районний суд м. Києва.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Водії транспортних засобів, вважаються позбавленими спеціального права з дня винесення постанови про позбавлення цього права. Якщо зазначені особи, які позбавлені спеціального права, ухиляються від здачі документа, що посвідчує це право, то строк позбавлення їх спеціального права обчислюється з дня здачі або вилучення такого документа.
Після закінчення призначеного строку позбавлення спеціального права особі, щодо якої застосовано даний захід адміністративного стягнення, повертаються в установленому порядку вилучені в неї документи. Вилучене посвідчення водія транспортного засобу повертається особі, яку було позбавлено права керування транспортними засобами, після успішного складання нею в Державній автомобільній інспекції іспитів для отримання права керування.
Суддя: