Справа № 2-556/07
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 березня 2007 року Шосткинський міськрайонний суд Сумської області у складі: головуючого - судді Солдаткіна С.Г. при секретарі Сугоняко Н.О. з участю представника позивача Ярошевської Н.О.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в місті Шостка цивільну справу за позовом:
ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» до ОСОБА_1,
ОСОБА_2 про стягнення боргу, -
ВСТАНОВИВ:
27.02.2007 року до Шосткинського міськрайсуду звернулось ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення боргу за послуги в сумі 912 грн. 66 коп.
Свої позовні вимоги мотивують тим, що ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» забезпечує тепловою енергією на опалення населення м. Шостки в тому числі і будинок АДРЕСА_1, де у квартирі НОМЕР_1 проживають відповідачі, які в повному обсязі користувались наданими послугами. Однак відповідачі не вносили плату за надані послуги, тому у них виникла заборгованість в сумі 912 грн. 66 коп.
В судовому засіданні представник позивача Ярошевська Н.О. позовні вимоги підтримала, просить стягнути з відповідачів заборгованість в сумі 912 грн. 66 коп.
Відповідачі в судове засідання не з»явились, хоча про час і місце розгляду справи повідомлялись належним чином, заперечень проти позову та клопотань про перенесення розгляду справи до суду не надавали, тому суд вважає за можливе розглядати справу без участі відповідачів.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши докази по справі, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з таких підстав:
ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» забезпечує тепловою енергією на опалення будинок АДРЕСА_1, де у кв. НОМЕР_1 проживають відповідачі./а.с.5/
Борг відповідачів за послуги гарячого водопостачання та опалення складає 912 грн. 66 коп. за період з 01.10.2006р. по 28.02.2007р./а.с.4/
Наведені вище факти регулюються житловим законодавством України.
Так, відповідно до ст. 68 ЖК України наймач квартири - ОСОБА_1 зобов»язана своєчасно вносити плату за комунальні послуги.
При подачі позову позивачем було сплачено судовий збір в сумі 51 грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.
Відповідно до ст. 88 ЦПК України ці витрати підлягають стягненню з відповідачів.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 212, 213, 215, 224-226 ЦПК України, ст. 67, 68 ЖК України,-
ВИРІШИВ:
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 солідарно на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» заборгованість за послуги гарячого водопостачання та опалення в сумі 912 грн. 66 коп., сплачений судовий збір по 25 грн. 50 коп. з кожного та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи по 15 грн. з кожного.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської облсті через Шосткинський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача протягом десяти днів з дня отримання його копії.
- Номер: 6/272/2/16
- Опис: стягнення аліментів
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-556/2007
- Суд: Андрушівський районний суд Житомирської області
- Суддя: Солдаткін С.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2016
- Дата етапу: 25.02.2016