Судове рішення #10000242

                                                                                             

                                                    Р Е Ш Е Н Н Я                                Справа № 2-О-63/2010 р.

                                                  ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ                                                                                          

    05 липня 2010 року

         Кремінськой районний суд Луганської області в складі головуючого:

         судді                               Дубовик С.М

 при секретарі:                        Воробйовой Л.Й

      розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Кремінна  цивільну справу за заявою ОСОБА_1   про встановлення факту приналежності правовстановлюючого  документа                                                              

                                                       ВСТАНОВИВ:

          Заявник просить встановити факт приналежності їй правовстановлюючого  документа, а саме  трудової книжки , виданої 26 жовтня 1971  року та довідки ВАТ «СУРГУТНЕФТЕГАЗ»  від 12.03.2010 року № 06-21-40-235,  в яких його прізвище в російському перекладі вказане невірно, як « ОСОБА_1, для отримання пенсійного забезпечення.

        У судовому  засіданні заявник  підтримав  свої вимоги, пояснивши, що в період оформлення пенсії співробітниками пенсійного фонду було виявлено помилку у написанні  його  прізвища російською мовою як « ОСОБА_1 , хоча в паспорті його прізвище записано російською мовою як «ОСОБА_1».

        Представник заінтересованої особи не заперечує проти задоволення вимог заявника, надав заяву про розгляд справи за його відсутності.

        Відповідно до вимог п6ч1ст 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеному у свідоцтві про народження або в паспорті.

        Судом встановлено, згідно паспортних даних заявник ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в селі Дігтярівка Н. Сіверського району , в  паспорті в перекладі на російську його прізвище записано як  «ОСОБА_1» (ас5).  В свідоцтві про народження (ас 7),  атестаті про середню освіту, військовому квитку його прізвище також вказано російською мовою як «ОСОБА_1».      

Відповідно до  трудової книжки , виданої 26 жовтня 1971  року та довідки ВАТ «СУРГУТНЕФТЕГАЗ»  від  12.03.2010 року № 06-21-40-235,  прізвище  заявника російською мовою записано як «ОСОБА_1 ( ас 6,8).

Таким чином, прізвище заявника в трудовій книжці та довідці   записане не вірно, оскільки  не  збігається з прізвищем записаним в паспорті та інших докуметах.

Юридичної особи,  видавшої документи , в теперішній час не існує.

           Враховуючи наведене, оскільки виправити помилку в написанні прізвища заявника в трудовій книжці та довідці  іншим чином не можливо, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

                  Керуючись ст.212-215, п1,6ч1 ст256,259 ЦПК України, суд

                                                                ВИРІШИВ:

               Заяву задовольнити.

        Вважати встановленим факт приналежності ОСОБА_1   трудової книжки, виданої  26 жовтня 1971  року та довідки ВАТ «СУРГУТНЕФТЕГАЗ» від 12.03.2010 року № 06-21-40-235,  в яких його прізвище в російському перекладі вказане невірно, як « ОСОБА_1.  

         Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано

 протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

        Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.   Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.  

                                    Суддя:                                                   С М Дубовик  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація